Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePS3
Okładka Tokyo Jungle (PS3)
OkładkaTokyo Jungle (PS3)

Tokyo Jungle PS3

Tokyo Jungle to wyprodukowana przez firmę Sony Computer Entertainment nietypowa gra łącząca elementy przygodówki, akcji i RPG. Gracze wcielają się w jedno ze zwierząt żyjących w opustoszałym Tokio i próbują rozwikłać zagadkę tajemniczego zniknięcia ludzi.

Przygodowe | TPP | postapokalipsa | survival | zwierzęta | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Tokyo Jungle Premiera PS3

7czerwca2012

producent: Sony Interactive Entertainment wydawca: Sony Interactive Entertainment Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisyAngielskie napisy

Przygotowana przez Sony Computer Entertainment produkcja przywraca do życia znany kiedyś konspekt gry, w której zwierzęta walczą o przetrwanie na wyludnionej planecie Ziemia. Projekt podobny jest do wydanego kiedyś na Super Nintendo E.V.O: Search for Eden.

Fabuła gry pozwala wcielić się w rolę wybranego zwierzęcia, psa lub konia wyścigowego, które zamieszkuje wymarłe miasto Tokio i próbuje rozwiązać zagadkę tajemniczego wyginięcia rasy ludzkiej. Akcja została osadzona w przyszłości i prezentuje post-apokaliptyczny obraz rzeczywistości. Celem przygody jest przetrwanie w niesprzyjających warunkach, przystosowanie się do nich i pokonanie wszystkich przeciwności.

Każde zwierzę w grze ma możliwość rozwijania swoich umiejętności za punkty zdobywane za pokonywanie przeciwników i innych przeszkód naturalnych. W trybie „Survival” celem jest jak najdłuższe przetrwanie , natomiast w trybie przygody rozwiązanie zagadki zniknięcia ludzkości.

Tokyo Jungle pozwala zapisywać wyniki swojej walki o przetrwanie w sieciowych rankingach i w ten sposób rywalizować graczom z całego świata.

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 5,2 / 10 na podstawie 76 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 9.4 / 10 na podstawie 8 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Tokyo Jungle: 16+

Tokyo Jungle Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 3

PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Network