Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 grudnia 2012, 14:10

autor: Sarge

Wieści ze świata (Mass Effect, BioShock: Infinite, Afterfall: InSanity) 21/12/12

Dziś piszemy m.in. o promocyjnej cenie Mass Effect, ścieżce dźwiękowej gry BioShock: Infinite, darmowym dodatku DLC do Afterfall: InSanity, a także premierze produkcji Anomaly Korea na urządzeniach mobilnych. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

BioShock: Infinite

Ken Levine ze studia Irrational Games ogłosił za pośrednictwem serwisu Reddit, że za ścieżkę dźwiękową gry BioShock: Infinite odpowiedzialny jest Garry Shyman. Kompozytor stworzył soundtrack również do dwóch pierwszych części serii BioShock, a oprócz tego brał udział w pracach nad Dante’s Inferno, czy XCOM.

Mass Effect

W serwisie dystrybucji cyfrowej Origin przeceniono grę Mass Effect. Pierwszą część popularnej trylogii tylko dzisiaj można zakupić w promocyjnej cenie 4,99 złotych. Należy jednak pamiętać, że gra jest sprzedawana w angielskiej wersji językowej, podczas gdy oficjalnie na rodzimym rynku dostępna jest edycja z polskimi napisami oraz dubbingiem.

Tylko dzisiaj w usłudze Origin promocyjna cena gry Mass Effect - Wieści ze świata (Mass Effect, BioShock: Infinite, Afterfall: InSanity) 21/12/12 - wiadomość - 2012-12-21
Tylko dzisiaj w usłudze Origin promocyjna cena gry Mass Effect

Steam Greenlight

15 stycznia firma Valve ogłosi kolejny zestaw gier i programów, które trafią do serwisu cyfrowej dystrybucji Steam dzięki głosowaniu graczy w ramach Steam Greenlight. Jest to system stworzony dla deweloperów. Producenci umieszczają w nim swoje produkty i liczą na wsparcie społeczności, głosującej za tym, by dany tytuł trafił do oficjalnej sprzedaży na Steamie. W poprzednich miesiącach zaakceptowane zostały takie gry jak Black Mesa, Postal 2, Waking Mars, czy Euro Truck Simulator 2.

Ouya

Poznaliśmy tytuły dziesięciu gier, które zostaną przygotowane z myślą o nadchodzącej konsoli Ouya. Mowa o następujących produkcjach: Fist of Awesome, MechKnight Chronicles, Syder Arcade, Kid Electro, Space Runner, Legend of Dungeon, iMech Online, Dusty Revenge, HolyShield oraz Starbound. Zwiastuny poszczególnych gier znajdziecie w serwisie IndieGames.com.

Anomaly Korea

Wczoraj miała miejsce premiera gry Anomaly Korea w wersjach na urządzenia mobilne korzystające z systemów operacyjnych iOS lub Android. Jest to kontynuacja ciepło przyjętej produkcji strategicznej Anomaly: Warzone Earth autorstwa polskiego zespołu 11 bit studios, określanej często jako „odwrócone tower defense”. W usłudze Google Play tytuł kosztuje 8,99 złotych, a na Apple Store zapłacimy 2,99 dolary.

Afterfall: InSanity

Firma Nicolas Games zapowiedziała darmowy dodatek DLC Dirty Arena do gry Afterfall: InSanity. Rozszerzenie ukaże się w bliżej nieokreślonej przyszłości jako bezpłatna aktualizacja dodająca m.in. osiągnięcia i możliwość zapisywania save’ów „w chmurze”. Najważniejszą nowością jest jednak specjalny tryb, w którym gracz będzie odpierać kolejne fale wrogów i wykonywać zadania nagradzane osiągnięciami. Co jakiś czas pojawi się większe wyzwanie w postaci silniejszego bossa do pokonania. Pomiędzy poszczególnymi bitwami będzie można zakupić bronie i amunicję za pomocą specjalnej waluty zdobywanej na tytułowej arenie.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

 1. MechWarrior Online
 2. Fuse
 3. Dead or Alive 5
 4. Crysis 3
 5. Medal of Honor: Warfighter
 6. Sleeping Dogs
 7. Crusader Kings II: The Republic
 8. Ray’s The Dead
 9. Company of Heroes 2
 10. Wargame: AirLand Battle

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

 1. Legend of Dungeon – teaser trailer #1
 2. MechWarrior Online – Twin Dragons Hero Mech
 3. Medal of Honor: Warfighter – Limited Edition trailer
 4. Need for Speed: Most Wanted – Ultimate Speed Pack trailer
 5. The Showdown Effect – beta trailer
 6. Woodcutter Simulator 2013 – trailer #1
 7. BioShock: Infinite – Kilka pierwszych minut gry (PL)
 8. McPixel – zwiastun #1
 9. Reset – Zjawiska atmosferyczne tech demo
 10. Sleeping Dogs – Turniej Zodiaka DLC trailer
 11. Lightning Returns: Final Fantasy XIII – trailer #1
 12. Dota 2 – The Greevling update trailer
 13. Crysis 3 – 7 cudów gry Crysis 3 – Polowanie (PL)
 14. Don’t Starve – Long live the queen trailer