Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 listopada 2012, 13:55

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Wieści ze świata (Halo 4, Warface, Call of Duty: Black Ops II, Brazen) 23/11/12

Dziś piszemy m.in. o nowych trybach multiplayer w Halo 4, popularności darmowej strzelaniny Warface, kolejnej łatce do strzelaniny Call of Duty: Black Ops II, a także prototypowej grze Brazen od studia Double Fine. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Brazen

Do oferty The Amnesia Fortnight dołączono prototypową produkcję Brazen. Jest to kooperacyjna gra akcji, w której maksymalnie czterech graczy przemierza świat i zabija kolejne, coraz większe potwory. Rozgrywka przypomina tym samym popularną serię Monster Hunter. Głównym twórcą Brazen jest Brad Muir, odpowiadający m.in. za stworzenie gry Iron Brigade. The Amnesia Fortnight to specjalna akcja studia Double Fine oraz załogi Humble Bundle, w której wspomniany zespół deweloperski przedstawia 23 pomysły na gry. Każda osoba po wpłaceniu co najmniej dolara może wybrać te najciekawsze pozycje, które następnie będzie można ściągnąć. Chcąc pobrać prototypową grę Brazen, należy zapłacić przynajmniej 6,91 dolarów (aktualna średnia), czyli ok. 22 złotych.

Borderlands 2 / XCOM: Enemy Unknown

W kolejnym dniu promocji w sklepie Muve.pl przeceniono cyfrowe edycje gier Borderlands 2 oraz XCOM: Enemy Unknown. Obie produkcje są dzisiaj dostępne o 25% taniej, w cenie 104,99 złotych. W sklepie Muve.pl można też nabyć za 94,49 złotych tzw. Season Pass do Borderlands 2, który zapewnia dostęp do czterech dodatków DLC (również tych nadchodzących) rozszerzających kampanię.

Call of Duty: Black Ops II

Przedwczoraj pecetowa wersja gry Call of Duty: Black Ops II doczekała się kolejnej łatki wprowadzającej drobne poprawki w kampanii dla jednego gracza, multiplarze oraz trybie Zombie. Lista wprowadzonych zmian znajduje się pod tym adresem. Gra ukazała się 13 listopada na PC, PlayStation 3 oraz Xboksie 360.

DUST 514

Studio CCP udostępniło film z cyklu dzienników dewelopera związanych z grą DUST 514. W tym przypadku skupiono się na zaprezentowaniu i omówieniu poszczególnych klas pojazdów występujących w nadchodzącej produkcji. DUST 514 to darmowa, sieciowa strzelanina, która w przyszłym roku zadebiutuje na PlayStation 3. Obecnie trwają zamknięte beta testy tego tytułu.

Warface

Studio Crytek poinformowało, że w darmowej strzelaninie Warface swoje konta założyło do tej pory ponad 5 milionów Rosjan. To wyjątkowo dobry wynik zważywszy na fakt, że na razie Rosjanie mają do czynienia jedynie z wersją beta, a mieszkańcy Stanów Zjednoczonych i Europy wciąż czekają na możliwość dołączenia do testów. Według niedawnych informacji, serwery dla zachodnich graczy powinny ruszyć w grudniu lub styczniu, a więc tej zimy.

Halo 4

Studio 343 Industries potwierdziło, że 26 listopada posiadacze gry Halo 4 doczekają się aktualizacji wprowadzającej dwa nowe tryby multiplayer: Oddball oraz King of the Hill. Obie opcje rozgrywki to wariacje na temat rozgrywek Free for All („każdy na każdego”), w których mecze potrwają 12 minut, a do wygranej trzeba będzie uzbierać odpowiednio 100 oraz 50 punktów. W nadchodzących trybach będzie można zagrać na pięciu mapach: Haven, Abandon, Adrift, Complex oraz Solace.

Halo 4 - Wieści ze świata (Halo 4, Warface, Call of Duty: Black Ops II, Brazen) 23/11/12 - wiadomość - 2012-11-23
Halo 4

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: