Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 listopada 2012, 12:48

autor: Olek

Dust 514 – zamknięte betatesty potrwają co najmniej do końca roku

Użytkownicy konsoli PlayStation 3, którzy mieli nadzieję na rychłą premierę darmowej, sieciowej strzelaniny Dust 514 muszą uzbroić się w cierpliwość. Wbrew wcześniejszym doniesieniom, produkcja studia CCP Games na razie pozostanie w fazie zamkniętych betatestów.

Na premierę gry Dust 514 graczom przyjdzie jeszcze poczekać. - 2012-11-03
Na premierę gry Dust 514 graczom przyjdzie jeszcze poczekać.
Dust 514
  1. producent: CCP Games
  2. wydawca: Sony Computer Entertainment
  3. gatunek: sieciowa strzelanina (FPS)
  4. premiera: 2013 r.
  5. platforma sprzętowa: PlayStation 3

Sprzeczne informacje napływają w sprawie postępów w pracach nad Dust 514. Pod koniec września Jack Tretton, szef Sony Computer Entertainment America twierdził, że gra zadebiutuje w październiku. Tak się jednak nie stało. Co więcej, zdaniem Davida Reida ze studia CCP Games premiery można spodziewać się dopiero w przyszłym roku.

Skąd ta zaskakująca zmiana planów? Serwis Eurogamer zwraca uwagę, że z chwilą rozpoczęcia zamkniętych betatestów rozgrywka w Dust 514 była jeszcze mocno niedopracowana i nieprzystępna dla nowych graczy. Szef CCP Games przekonuje jednak, że deweloperzy są świadomi istniejących problemów i koncentrują się na ich rozwiązaniu.

Dust 514 – zamknięte betatesty potrwają co najmniej do końca roku - ilustracja #2

„Sprawy mają się dobrze. Pozostaniemy w fazie zamkniętej bety do końca 2012 roku, ale nie potrwa to znacząco dłużej” – przekonuje Reid na łamach Eurogamera.

Przypominamy, że Dust 514 to darmowa, sieciowa strzelanina przeznaczona na konsolę PlayStation 3. Akcja gry osadzona została w rozbudowanymi uniwersum s-f znanym z EVE Online. Gracze mają okazję wziąć udział w potyczkach z udziałem maksymalnie 48 osób. Twórcy zapewniają, że obie produkcje będą ze sobą mocno powiązane, a wyniki starć w jednej grze przeniosą się na realia drugiej.

  1. Oficjalna strona gry Dust 514
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

DUST 514

DUST 514