Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 listopada 2009, 13:25

autor: Jiker

Wieści ze świata (Gran Turismo 5, Battlefield: Bad Company 2, Bayonetta) 2/11/09

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: japońska sprzedaż Bayonetty, fałszywe zapisy na betę Battlefield: Bad Company 2, Gran Turismo 5 z edytorem tras, Star Trek D.A.C. także na PC i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: japońska sprzedaż Bayonetty, fałszywe zapisy na betę Battlefield: Bad Company 2, Gran Turismo 5 z edytorem tras, Star Trek D.A.C. także na PC i inne. Zapraszamy do lektury.

Bayonetta

Bayonetta w pierwszym dniu obecności na japońskim rynku sprzedała się w nakładzie 138 tysięcy egzemplarzy. Aż 93 tysiące z nich do edycje na PlayStation 3. Właściciele Xboksa 360 nabyli 45 tysięcy sztuk. Przypominamy, że Bayonetta autorstwa Platinum Games to dwunasta produkcja, która otrzymała od magazynu Famitsu idealną notę 40/40 punktów (w wersji na X360, odsłona na PS3 dostała 38/40). Premiera w Stanach Zjednoczonych i w Europie odbędzie się w styczniu 2010 roku.

Battlefield: Bad Company 2

Przedstawiciele studia EA DICE przestrzegają wszystkich graczy czekających na Battlefield: Bad Company 2 przed rejestrowaniem się na łamach podejrzanych stron, oferujących dostęp do beta-testów gry. Żadna z nich nie jest oficjalna. Ewentualne informacje o starcie bety przekaże nam Electronic Arts.

Gran Turismo 5

Serwis E4G dowiedział się od Polyphony Digital, że w Gran Turismo 5 zawarty zostanie rozbudowany edytor tras. Nie tylko umożliwi on projektowanie nowych torów, ale i modyfikację tych oryginalnych, umieszczonych w grze przez samych producentów. Produkcja zadebiutuje na światowym rynku w marcu 2010 roku.

Wieści ze świata (Gran Turismo 5, Battlefield: Bad Company 2, Bayonetta) 2/11/09 - ilustracja #1

Star Trek D.A.C.

Star Trek D.A.C., trójwymiarowa strzelanina kosmiczna oparta po części na słynnym filmie wyprodukowanym przez Paramount Pictures, zadebiutuje już 17 listopada w wersji na komputery osobiste. Jej sprzedaż prowadzić będzie m.in. Steam. Produkcja była do tej pory dostępna wyłącznie na Xboksie 360, gdzie debiutowała 13 maja bieżącego roku. Wersja na PlayStation 3 trafi do PS Store także w przyszłym miesiącu.

Halo

Z aplikacji Halo Waypoint, przeznaczonej dla wszystkich fanów marki Halo będących posiadaczami złotego abonamentu Xbox Live, mogą już skorzystać osoby wyznaczone do udziału w testach najnowszej aktualizacji systemu XBL. Okazuje się, że oprócz szybkiego i łatwego dostępu do wszystkich informacji związanych z poszczególnymi odsłonami marki (w tym Osiągnięć, danych statystycznych itd.), umożliwia ona uzyskanie kilku dodatków dla naszych awatarów. Dostęp do nich uzależniony jest jednak od tego, czy zdobyliśmy w Halo 3 i Halo 3: ODST konkretne Achievementy:

  • ODST Helmet – Osiągnięcie Campaign Complete Halo 3: ODST
  • ODST Shirt – Osiągnięcie Tourist w Halo 3: ODST
  • ODST Hoodie – Osiągnięcie Dark Times w Halo 3: ODST
  • Sekretny bonus – do odblokowania w chwili uruchomienia Halo Waypoint
  • Recon Helmet – Osiągnięcie Vidmaster Endure w Halo 3
  • ODST Armor – Osiągnięcie Good Samaritan w Halo 3: ODST

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Monster 4x4: Stunt Racer

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja 5

SOCOM: U.S. Navy SEALs Fireteam Bravo 3

The Lord of the Rings Online: Siege of Mirkwood

Dungeon Party

Battlefield: Bad Company 2

Fireburst X360

Fireburst PC

Fireburst PS3

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

FPP: Analogiem czy myszką? video felieton

Przegląd tygodnia - elektryczne smoki video magazyn

Pierwsze wrażenia z Divinity 2: Ego Draconis video zapowiedź

Pierwsze wrażenia z The Ballad of Gay Tony video zapowiedź

gry