Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiWii
Okładka Monster 4x4: Stunt Racer (Wii)
OkładkaMonster 4x4: Stunt Racer (Wii)

Monster 4x4: Stunt Racer Wii

Widowiskowe wyścigi z Monster Truckami w roli głównej. Gra Monster 4x4: Stunt Racer pozwala na wspólną zabawę maksymalnie czterem osobom na podzielonym ekranie.

Wyścigi | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Monster 4x4: Stunt Racer Premiera Wii

27października2009

producent: Ubisoft Reflections wydawca: Ubisoft

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Monster 4x4: Stunt Racer

Need for Speed Carbon

Crash Car Racer

Monster 4x4: World Circuit

Monster 4x4: Stunt Racer to wyścigi ogromnych ciężarówek, czyli tytułowych Monster Trucków. Dzieło zostało opracowane przez Ubisoft Reflections, znane kiedyś pod nazwą Reflections Interactive. Studio odpowiada między innymi za takie produkcje jak: Emergency Heroes (Wii) oraz serie Destruction Derby i Driver.

Jak sama nazwa gry wskazuje, mamy do czynienia z wyścigami Monster Trucków, czyli pojazdów wyposażonych w ogromne koła. Potrafią one bez większych problemów przemierzać zróżnicowane, wyboiste trasy przełajowe oraz wykonywać widowiskowe skoki i ewolucje. Twórcy przygotowali szereg lokacji, pojazdów i trybów zabawy, wśród których pojawiają się: Last Man Standing, Weapon Master, Car Crusher, Time Attack, Freestyle oraz Grand Prix.

Sednem Monster 4x4: Stunt Racer jest zdecydowanie rozgrywka wieloosobowa. Wspólnie ścigać może się maksymalnie czterech uczestników na podzielonym ekranie. Tytuł nadaje się więc doskonale do prowadzenia potyczek pomiędzy znajomymi lub członkami rodziny. Gra jest dość przystępna i kolorowa oraz cechuje się intuicyjnym sterowaniem. Podczas zabawy zwiedzamy rozbudowane, kolorowe trasy, na których pojawia się wiele skrótów i alternatywnych dróg.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran   Liczba graczy: 1-4  

Nośnik: 1 DVD

Oczekiwania czytelników: 10 / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Monster 4x4: Stunt Racer

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.