Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiWiiXBOX
Okładka Monster 4x4: World Circuit (Wii)

Monster 4x4: World Circuit

Monster 4x4: World Circuit jest grą skierowaną do fanów monstrualnych samochodów terenowych. Wśród dostępnych atrakcji jest także możliwość wzięcia udziału w zmaganiach Monster League Championship.

Wyścigi | samochodowe

Okładka Monster 4x4: World Circuit (Wii)

producent: Ubisoft

wydawca: Ubisoft

Strona oficjalna

data premiery gry:

23mar2006

XBOX

19lis2006

Wii
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Monster 4x4: World Circuit to wyścigi samochodów terenowych przygotowane przez koncern Ubisoft Entertainment.

Pierwsze skrzypce w omawianej pozycji grają półciężarówki na ogromnych kołach. Można poddawać dostępne modele szeregowi modyfikacji mechanicznych i wizualnych, a nawet stworzyć od podstaw własny monstrualny pojazd. Wszystko po to, aby móc rywalizować w blisko czterdziestu zawodach, rozsianych po całym globie ziemskim. Przemierza się więc bezdroża w Dakocie, Egipcie, Rosji, Hiszpanii etc.

Wprawdzie bardzo ważne jest dojechanie do mety możliwie jak najszybciej, ale przy okazji trzeba wykonywać punktowane ewolucje. Przydają się do tego szczególnie skocznie, z których pojazd wylatuje wysoko w powietrze. Ponadto należy siać destrukcję w otoczeniu, czyli łamać drzewa, rozbijać śnieżne zaspy itp. Nudę skutecznie odpędza sporo zaimplementowanych trybów zabawy, a wśród nich multiplayer dla maksymalnie czterech użytkowników. Opcja zmagań wieloosobowych pozwala nie tylko na klasyczne ściganie się, ale także na uczestniczenie w kilku specjalnych minigrach.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   podzielony ekran     Liczba graczy: 1-4  

Gry podobne do Monster 4x4: World Circuit

Klasyfikacja PEGI Monster 4x4: World Circuit

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Monster 4x4: World Circuit

Microsoft Xbox

Microsoft Xbox

  • Wykorzystuje:
  • kierownica
Monster trucki powracają na Wii
Monster trucki powracają na Wii

wiadomość30 sierpnia 2009

Gra Monster 4x4: World Circuit, która wspomagała premierę konsoli Nintendo Wii w 2006 roku, doczeka się drugiej części. Ubisoft zapowiedział kolorowy sequel z podtytułem Stunt Racer, który już niedługo spróbuje przekonać do siebie miłośników zręcznościowych.

Monster 4x4 World Circuit zapowiedziane

wiadomość11 stycznia 2006

Miłośników potężnych czterech kółek, tzw. monster trucków, z pewnością ucieszy fakt zapowiedzi nowej gry poświęconej temu typowi pojazdów. Monster 4x4 World Circuit, bo tak brzmi tytuł tej pozycji, powstaje w studiach francuskiego koncernu UbiSoft. Planowaną datą premiery jest marzec 2006 roku (na dzień dzisiejszy jedynie Ameryka Północna).

XBOX
Wii