Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 listopada 2010, 11:10

autor: Jiker

Wieści ze świata (Darkspore, Rock Band 3, Tron Evolution) 8/11/10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o przyszłości APB, demie Rock Band 3, zwiastunie pięknego Infinity Blade na iPhone 4, a także bonusach do Darkspore. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o przyszłości APB, demie Rock Band 3, zwiastunie pięknego Infinity Blade na iPhone 4, a także bonusach do Darkspore. Zapraszamy do lektury.

APB

David Solari z firmy Codemasters poinformował w rozmowie z serwisem Eurogamer, że przywrócenie do życia sieciowej strzelaniny APBwyłączonej na początku września – jest jak najbardziej realne. „Jestem przekonany, że taki scenariusz jest możliwy, lecz wiązałoby się to z co najmniej dziewięcioma miesiącami wytężonej pracy ”. Według Solariego gwoździem do trumny APB były niewyobrażalnie wysokie koszty produkcji. Główny menedżer Mistrzów Kodu zaznaczył jednocześnie, że plotki o tym, jakoby to właśnie Codemasters miało pozyskać prawa do marki, są nieprawdziwe.

Rock Band 3

Firmy Harmonix oraz MTV Games poinformowały o opublikowaniu za sprawą Xbox Live i PlayStation Network wersji demonstracyjnej gry muzycznej Rock Band 3 (wydanej pod koniec ubiegłego miesiąca). Pozwala ona zagrać cztery utwory w trybie QuickPlay, w tym:

  • Spacehog – In the Meantime
  • White Stripes – Hardest Button to Button
  • Slipknot – Before I Forget
  • Foreigner – Cold As Ice

W przypadku edycji na Xboksa 360, demo mogą w chwili obecnej pobrać wyłącznie subskrybenci Xbox Live Gold. Pozostali użytkownicy otrzymają taką możliwość 12 listopada.

Wieści ze świata (Darkspore, Rock Band 3, Tron Evolution) 8/11/10 - ilustracja #1

Infinity Blade

Serwis GameTrailers opublikował pierwszy, niezwykle imponujący zwiastun prezentujący action/RPG Infinity Blade -nową produkcję firmy Epic Games przeznaczoną na iPhone’a 4, iPada oraz iPod Touch. Gra, nad którą pracuje studio Chair Entertainment (Shadow Complex), powstaje na bazie silnika graficznego Unreal Engine 3 w wersji przystosowanej do możliwości urządzeń koncernu Apple. Premiera Infinity Blade odbędzie się w niedalekiej przyszłości.

Tron Evolution

Na łamach portalu Worthplaying opublikowana została lista Osiągnięć oraz Trofeów, jakie gracze będą mogli zdobyć w grze akcji Tron Evolution w wersjach na Xboksa 360 i PlayStation 3. Produkcja autorstwa studia Propaganda Games (Turok) zadebiutuje na europejskim rynku w przyszłym miesiącu.

Darkspore

Z informacji ujawnionych przez firmę Electronic Arts wynika, że osoby, które zdecydują się na przedpremierowe zamówienie limitowanej edycji action/RPG Darkspore autorstwa studia Maxis za sprawą EA Store, otrzymają szereg prezentów, w tym postać bohatera dysponującego specjalnymi umiejętnościami oraz opancerzenie. Póki co promocja nie jest niestety dedykowana graczom z Polski, ale istnieje szansa, że w niedalekiej przyszłości ulegnie to zmianie. Przypominamy, że od pewnego czasu możecie zapisywać się oficjalne beta-testy Darkspore (premiera pełnej wersji w pierwszym kwartale 2011 roku).

Wieści ze świata (Darkspore, Rock Band 3, Tron Evolution) 8/11/10 - ilustracja #2

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Harry Potter i Insygnia Śmierci – część 1

Battlefield: Bad Company 2 - Vietnam

nail'd

Divinity II: The Dragon Knight Saga

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Assassin's Creed: Brotherhood - Z dziennika dewelopera #4 – wersja PL

Shogun 2: Total War

Call of Duty: Black Ops - reklama telewizyjna

Dead Space 2 - Lullaby

Emergency 2012 - gameplay - Londyn

Emergency 2012 - gameplay - Berlin

Emergency 2012 - gameplay - Paryż

Faery: Legends of Avalon

Dance Central

ArmA II: Private Military Company

Gods vs Humans

Naruto Shippuden: Naruto vs Sasuke

Naruto Shippuden: Dragon Blade Chronicles

Epic Mickey - muzyka - wersja PL

Gramy w The Fight: Lights Out Gramy!

Przegląd tygodnia - zew służby, duch Sparty video magazyn

gry