Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 lipca 2014, 11:30

autor: Sarge

Wieści ze świata (Command & Conquer: Online, Boss Key Productions) 7/7/14

Dziś piszemy m.in. o oprogramowaniu Command & Conquer, a także o nowym studiu deweloperskim Boss Key Productions. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Left 4 Dead 2

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Left 4 Dead 2. Dzieło studia Valve można aktualnie nabyć 75% taniej. Produkcja kosztuje obecnie 3,49 euro (ok. 15 zł). Promocja zakończy się jutro o godzinie 19:00.

Command & Conquer: Online

W sieci pojawiło się stworzone przez społeczność oprogramowanie Command & Conquer: Online, pozwalające na korzystanie z serwerów multiplayer w pięciu odsłonach serii, dotkniętych przez zamknięcie usługi GameSpy. Mowa o następujących grach: Command & Conquer: Generals, Command & Conquer Generals: Zero Hour, Command & Conquer 3: Wojny o Tyberium, Command & Conquer: Red Alert 3 oraz Command & Conquer 3: Gniew Kane’a. Klienta Command & Conquer: Online pobierzecie z oficjalnej strony internetowej.

Dzięki Command & Conquer: Online nadal można pograć w sieci w najnowsze części serii - Wieści ze świata (Command & Conquer: Online, Boss Key Productions) 7/7/14 - wiadomość - 2014-07-07
Dzięki Command & Conquer: Online nadal można pograć w sieci w najnowsze części serii

Boss Key Productions

Ostatnio informowaliśmy o tym, że Cliff Bleszinski założył jakiś czas temu nowe studio deweloperskie o nazwie Boss Key Productions. Teraz wyszło na jaw, że twórca serii Unreal i Gears of War zrobił to z Arjanem Brussee, który wcześniej współtworzył zespół Guerilla Games odpowiedzialny za cykl Killzone. Przypomnijmy, że z udostępnionego przez Cliffa licznika czasowego wynika, że 8 lipca o godzinie 18:00 dojdzie do jakiegoś ogłoszenia. Być może chodzi o zapowiedź pierwszej gry studia Boss Key Productions.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

 1. Destiny
 2. Hatsune Miku: Project DIVA F 2nd
 3. Unreal Tournament
 4. Broforce
 5. Hand of Fate

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

 1. The Ratchet & Clank Trilogy – zwiastun na premierę wersji PSV
 2. The Wolf Among Us – epizod #5 – Cry Wolf – trailer
 3. Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth – dziennik dewelopera
 4. Far Cry 4 – trailer
 5. Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth – gameplay (PL)
 6. Wiedźmin Gra Przygodowa - trailer