Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 października 2012, 13:40

autor: Sarge

Wieści ze świata (Call of Duty: Black Ops Declassified, Sony) 8/10/12

Dziś piszemy m.in. o braku trybu Zombie w grze Call of Duty: Black Ops Declassified, pozwie sądowym firmy Sony, a także otwarciu nowego studia animacyjnego dla Rockstar Games. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Thief

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto pakiet Thief Collection. Trzy odsłony popularnej serii skradanek możecie aktualnie nabyć 75% taniej. Zestaw kosztuje 6,74 euro (ok. 28 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Call of Duty: Black Ops Declassified

Dan Amrich z firmy Activision zdradził, że w grze Call of Duty: Black Ops Declassified na PlayStation Vita nie pojawi się popularny tryb Zombie. Twórcy zrezygnowali z niego, aby bardziej dopracować system tradycyjnych rozgrywek sieciowych. Reprezentant amerykańskiego wydawcy jednocześnie uspokaja, że w grze pojawi się tryb Hostile Mode, w którym gracze również będą bronić się przed kolejnymi falami przeciwników – z tą różnicą, że nie będą to zombiaki.

Wieści ze świata (Call of Duty: Black Ops Declassified, Sony) 8/10/12 - ilustracja #1
W grze nie obronimy się przed kolejnymi falami zombiaków

Sony

Firma Sony pozwała firmę Bridgestone oraz Jerry’ego Lamberta za jego w wystąpienie w reklamie popularnego producenta opon, w której Lambert grał na konsoli Wii. Jerry Lambert jest znany jako odtwórca fikcyjnej roli Kevina Butlera, promującej markę PlayStation. Firma Sony w uzasadnieniu udzielonym serwisowi Kotaku napisała, że „wykorzystanie postaci Kevina Butlera do sprzedawania produktów innych od PlayStation godzi we własność intelektualną Sony, tworzy zamieszanie na rynku i szkodzi japońskiemu koncernowi”.

Rockstar Games

Zespół Technicolor ogłosił otwarcie nowego studia w Indiach, które będzie zajmowało się m.in. animacją w nadchodzących grach wydawanych przez Rockstar Games. Obie strony pracowały już ze sobą przy takich produkcjach jak Max Payne 3, Red Dead Redemption oraz L.A. Noire. Teraz współpraca będzie działać na jeszcze większą skalę niż dotychczas – nie wiadomo jednak, przy jakich tytułach.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.