Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 października 2012, 13:13

autor: luckie

Remember Me – wersja z kinowym spolszczeniem zostanie wydana przez firmę Cenega

Dystrybucją Remember Me w Polsce zajmie się firma Cenega Poland. Gra zostanie spolszczona kinowo (napisy po polsku), ale jeżeli dobrze znacie język angielski, nic nie stanie na przeszkodzie, by zagrać w oryginalnej wersji językowej.

Do planu wydawniczego grupy Cenega oficjalnie trafiła gra Remember Me. Produkcja firmy Capcom zostanie wydana w naszym kraju na PC, Xboksie 360 i PlayStation 3 z napisami po polsku. Ucieszą się również ci, którzy preferują granie w oryginalnej wersji językowej – na wszystkich trzech platformach do wyboru będzie język angielski. Remember Me pojawi się w sprzedaży w 2013 roku.

Remember Me – wersja z kinowym spolszczeniem zostanie wydana przez firmę Cenega - ilustracja #1
Remember Me

Tworzona przez studio DONTNOD gra Remember Me okazała się jednym z najciekawszych tytułów zaprezentowanych na tegorocznych targach gamescom. Fabuła przedstawia wizję przyszłości, w której rozpowszechniła się technologia umożliwiająca cyfryzację i swobodny przepływ myśli między ludźmi. Protagonistką produkcji jest Nilin, łowczyni wspomnień, walcząca o odzyskanie utraconej tożsamości.

Remember Me jest trzecioosobową zręcznościową grą akcji łączącą ze sobą typowe rozwiązania dla gatunku (dynamiczną walkę, swobodne poruszanie się po terenie gry i możliwość wspinania się na budynki) z oryginalnymi elementami rozgrywki, takimi jak interaktywne sekwencje, w których będziemy modyfikować wspomnienia swych ofiar, czy też system tworzenia własnych combosów.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Remember Me

Remember Me