Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 maja 2013, 12:00

autor: Sarge

Wieści ze świata (Borderlands 2, SimCity, Aliens: Colonial Marines) 7/5/13

Dziś piszemy m.in. o dacie premiery dodatku DLC do Borderlands 2, zbliżającej się łatce do SimCity, a także już wydanym patchu do gry Aliens: Colonial Marines. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Just Cause 2

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Just Cause 2. Dzieło zespołu Avalanche Studios możecie aktualnie nabyć 75% taniej. Produkcja kosztuje 3,74 euro (ok. 16 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Aliens: Colonial Marines

Studio Gearbox Software udostępniło kolejną łatkę do gry Aliens: Colonial Marines. Z informacji ujawnionych w serwisie Steam wynika, że patch wprowadza kompatybilność z dodatkiem Reconnaissance Pack, a także graficzne usprawnienia, takie jak wsparcie dla techniki SSAO (Screen Space Ambient Occlusion). Mimo małej liczby zmian, jest to kolejny patch ważący ok. 4 GB.

Borderlands 2

Studio Gearbox Software udostępniło na Twitterze zdjęcie ujawniające datę wydania dodatku DLC Krieg the Psycho do gry Borderlands 2. Rozszerzenie ukaże się 14 maja na Steamie, Xbox Live oraz amerykańskim PlayStation Network. Europejscy użytkownicy PlayStation Network tradycyjnie poczekają dzień dłużej. DLC będzie kosztować 9,99 dolarów lub 800 punktów Microsoftu i wprowadzi grywalną postać o ksywce Krieg należącą do klasy Psycho. Więcej na jej temat przeczytacie we wcześniejszej wiadomości.

Dodatek DLC Krieg the Psycho ukaże się 14 maja - Wieści ze świata (Borderlands 2, SimCity, Aliens: Colonial Marines) 7/5/13 - wiadomość - 2013-05-07
Dodatek DLC Krieg the Psycho ukaże się 14 maja

SimCity

Studio Maxis ogłosiło, że jeszcze w tym tygodniu wypuści patch oznaczony numerem 3.0 do gry SimCity. Aktualizacja wprowadza sporo zmian i nowości, w tym m.in. kolejne rodzaje hoteli, poprawiony ruch uliczny, czy bardziej żywotne drzewa. Pełna lista poprawek została udostępniona na oficjalnym forum dyskusyjnym.

EVE Online

Wczoraj minęło dokładnie dziesięć lat od premiery gry EVE Online. Z tej okazji studio CCP Games zorganizowało kilka różnych eventów w wirtualnym świecie, upamiętniających tę rocznicę. To przyciągnęło do gry rekordową liczbę graczy – w jednym momencie na serwerach znajdowało się nawet ponad 65 tysięcy osób, co jest najlepszym wynikiem tego typu osiągniętym w EVE Online.

World of Darkness

Chris McDonough, producent wykonawczy gry World of Darkness, udzielił serwisowi The Penny Arcade Report kilku informacji na temat tej produkcji MMO. Najważniejszą z nich jest wiadomość, że na premierę World of Darkness będziemy musieli poczekać jeszcze kilka lat. W ostatnim czasie twórcy poczynili spore postępy w procesie developingu, ale nie zmienia to faktu, że do oficjalnego debiutu pozostało sporo czasu.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.