Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Digital Combat Simulator: UH-1H Huey (PC)

Digital Combat Simulator: UH-1H Huey PC

Digital Combat Simulator: UH-1H Huey to symulator lotu pozwalający zasiąść za sterami tytułowego śmigłowca. Gra stawia na maksymalny realizm, choć można też włączyć tryb dla początkujących. Autorzy przygotowali zarówno misje dla pojedynczego gracza, jak i tryb multiplayer.

To jest dodatek do gry Digital Combat Simulator World.

Symulacje | helikoptery

PC Windows
Okładka Digital Combat Simulator: UH-1H Huey (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

28kwietnia2014

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Digital Combat Simulator: UH-1H Huey to symulator należący do kategorii studyjnych. Oznacza to, że gra koncentruje się na tylko jednej maszynie, ale w zamian odtwarza jej działanie w bezkompromisowy sposób i z niezwykłym przywiązaniem do detali. W przeciwieństwie do wcześniejszych odsłon serii Digital Combat Simulator, produkcja opracowana została przez studio Belsimtek.

Gra oferuje możliwość pokierowania amerykańskim śmigłowcem wielozadaniowym Bell UH-1, powszechnie znanym jako „Huey". Maszyna produkowana była w latach 1957-1986. Helikopter sławę zyskał podczas wojny w Wietnamie, gdzie sprawdził się w roli śmigłowca transportowego, medycznego oraz zapewniającego wsparcie powietrzne. Huey do dzisiaj służy w wielu armiach na całym świecie i jest również wykorzystywany do zadań cywilnych. Jednocześnie konstrukcja jednostki powoduje, że jest to pierwsza odsłona serii Digital Combat Simulator, która pozwala kilku osobom na wspólne kierowanie pojedynczą maszyną. Dostępne są trzy pozycje - pilota, drugiego pilota oraz operatora działka zamontowanego w drzwiach.

DCS: UH-1H Huey to stuprocentowy symulator. Dlatego priorytetem autorów był maksymalny realizm. Do wirtualnej rekonstrukcji śmigłowca wykorzystano szczegółowe dane aerodynamiczne, które w połączeniu z zaawansowanym silnikiem fizycznym zapewniają wrażenia z lotu zbliżone do rzeczywistości. Twórcy odtworzyli również ze szczegółami wnętrze maszyny zapewniając w pełni funkcjonalny wirtualny kokpit, z którego korzystamy za pomocą myszki. Jednocześnie przewidziano także opcję obniżenia poziomu szczegółowości symulacji, dzięki czemu gra może zapewnić sporo zabawy również mniej doświadczonym użytkownikom.

Autorzy przygotowali bogaty zestaw misji, wśród których znajdziemy zarówno zadania bojowe, jak i transportowe. Dostępny jest również tryb multiplayer pozwalający na rywalizację z innym graczami lub kooperację z nimi. Nie zabrakło także rozbudowanego samouczka, który krok po kroku zaznajamia ze skomplikowanym systemem sterowania maszyną. Warto dodać, że gra jest w pełni kompatybilna z pozostałymi produkcjami z cyklu Digital Combat Simulator i posiadacze wszystkich odsłon mogą się razem bawić na wspólnych serwerach.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Ocena czytelników: 9,3 / 10 na podstawie 63 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8.7 / 10 na podstawie 5 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Digital Combat Simulator: UH-1H Huey

12+

Wymagania sprzętowe Digital Combat Simulator: UH-1H Huey

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Core 2 Duo 2 GHz
  • 3 GB RAM (4 GB RAM - Vista/7)
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza)
  • 7 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7