Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 7 maja 2013, 11:56

autor: Hed

Dota 2 – zmiany w patchu z 2 maja i przedstawienie postaci Elder Titan

Dota 2 otrzymała 2 maja patcha z nową postacią nazwaną Elder Titan. Jakie zmiany wprowadzono i czym charakteryzuje się ten heros? O tym opowiadają Arson i Vognar w specjalnym filmie.

Co potrafi Elder Titan? - Dota 2 – zmiany w patchu z 2 maja 2013 i przedstawienie postaci Elder Titan - wiadomość - 2013-05-07
Co potrafi Elder Titan?

Przed paroma dniami studio Valve wprowadziło nową aktualizację do gry Dota 2, która zawiera kilka istotnych zmian oraz nową postać – Elder Titan. Arson i Vognar, polscy casterzy i streamerzy z Eye of Roshan, omówili je dla nas w specjalnym filmie. W tym materiale poznacie umiejętności wspomnianego herosa i dowiecie się, jakie pomniejsze poprawki pojawiły się w aktualizacji. Podobne omówienia postaramy się publikować regularnie.

Patch z 2 maja 2013 roku to przede wszystkim Elder Titan, heros znany fanom poprzednich wersji „doty”. Pokaźnych rozmiarów bohater otrzymał standardowo zestaw paru umiejętności, w tym uderzenie o ziemię, raniące i ogłuszające cele dokoła na całe pięć sekund. Tytan potrafi także przyzywać ducha, nad którym otrzymujemy kontrolę. Zjawa funkcjonuje na dość nietypowych zasadach, co otwiera drogę do wielu taktyk. Przekonajcie się sami w poniższym filmie.

Prezentacja jest skierowana do ludzi zaznajomionych z podstawami rozgrywki z Dota 2, która, nie ukrywajmy, może wydawać się złożona. Wkrótce postaramy się opublikować materiał skierowany do początkujących z objaśnieniem najważniejszych kwestii. Weteranów tematu zachęcamy za to do dyskusji – w końcu nowa postać jest dość wyrazista i może trochę namieszać. Dajcie znać, co sądzicie o jej umiejętnościach oraz samej inicjatywie omawiania patchów do gier.

Dota 2 – zmiany w patchu z 2 maja 2013 i przedstawienie postaci Elder Titan - ilustracja #3Dota 2 to sieciowa gra o walce drużyn złożonych z herosów, którym pomagają automatyczne jednostki. Każda z postaci ma unikatowe umiejętności i może korzystać z dodatkowych przedmiotów – to daje mnóstwo różnych kombinacji, taktyk czy technik. Produkcja Valve obecnie znajduje się w fazie bety, a po premierze będzie funkcjonowała w modelu free-to-play, podobnie zresztą jak jej największy konkurent, czyli niezwykle popularny League of Legends.

  1. Dota 2 - Patch z 02.05.2013
  2. Oficjalna strona gry Dota 2