Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 października 2016, 16:20

autor: Draug

Wieści ze świata (Battlefield 1, Dead Rising 4, Smash+Grab) 20/10/2016

Dziś piszemy o szczegółach usługi wynajmowania serwerów w grze Battlefield 1 (ceny, termin udostępnienia i funkcje), DLC zawartych w przepustce sezonowej do Dead Rising 4 oraz o zwrotach pieniędzy za Smash+Grab. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Battlefield 1 – ceny wynajnowania serwerów i inne detale

Firma Electronic Arts uzupełniła niedawną zapowiedź usługi wynajmowania serwerów w Battlefield 1 o dodatkowe szczegóły. Przede wszystkim dowiedzieliśmy się, że funkcja ta nie będzie dostępna na premierę gry (która notabene nastąpi już jutro), lecz ruszy w listopadzie. Administratorzy prywatnych serwerów będą mogli konfigurować takie czynniki jak dozwolone mapy, bronie czy tryby rozgrywki oraz obrażenia zadawane przez oręż. No i poznaliśmy zachodnie ceny wynajmu (uzależnione od czasu i platformy sprzętowej):

 

PC

PS4 / XOne

1 dzień

2,99 USD

1,99 USD

7 dni

11,99 USD

7,99 USD

30 dni

42,99 USD

26,99 USD

90 dni

99,99 USD

64,99 USD

180 dni

149,99 USD

99,99 USD

Dead Rising 4 – zawartość przepustki sezonowej

Firma Capcom ujawniła zawartość przepustki sezonowej do gry Dead Rising 4. W jej skład wejdą trzy DLC:

  • Stocking Stuffer Holiday Pack – zestaw świątecznych broni, pojazdów, przebrań, przeciwników etc.;
  • Super Ultra Dead Rising 4 Mini Golf – tryb wieloosobowy dla czterech osób, w którym gracze rywalizują w specyficznej odmianie golfa. Na zaliczenie będzie czekało 18 dołków, do których trzeba trafić przerośniętą piłeczką, używając standardowych broni i uważając na zombiaki;
  • Dead Rising 4: Frank Rising – fabularny dodatek, w którym Frank West (główny bohater) zostanie zarażony wirusem zombie i będzie musiał szybko znaleźć lekarstwo. Przy okazji przyjdzie mu też uratować miasteczko Willamette przed zniszczeniem przez siły paramilitarne.

Wydawca nie ujawnił, kiedy dodatki te miałyby się pojawić – czy będą dostępne już na premierę „podstawki”, czy też trafią w ręce graczy jakiś czas po debiucie. Jedynym sposobem na zaopatrzenie się w przepustkę sezonową jest zamówienie Dead Rising 4 w Edycji Deluxe, której sugerowana cena wynosi 319,99 zł (o 70 zł więcej niż w przypadku standardowego wydania). Na razie oferta dotyczy tylko wersji na Xboksa One – informacje o wydaniu pecetowym (Windows 10) mają zostać podane wkrótce. Przypomnijmy, że premierę Dead Rising 4 wyznaczono na 6 grudnia.

Smash+Grab – United Front Games oferuje zwrot pieniędzy

Studio United Front Games, które kilka dni temu nieoczekiwanie zakończyło działalność, oferuje zwrot pieniędzy nabywcom jego ostatniego projektu – sieciowej gry akcji Smash+Grab, dostępnej od końcówki września w programie Early Access. Tym samym otrzymaliśmy potwierdzenie, że nie ma co liczyć na dokończenie produkcji. Po zwrot może zgłosić się każdy, niezależnie od tego, ile czasu spędził na zabawie z tym tytułem.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier: