Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 października 2011, 14:04

autor: Jiker

Wieści ze świata (Assassin's Creed: Revelations, Pro Evolution Soccer 2012, Double Fine) 10/10/11

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o pierwszej aktualizacji do niewydanego jeszcze Pro Evolution Soccer 2012, nowych grach Double Fine Studios, a także ścieżce dźwiękowej do Assassin's Creed: Revelations.

Space Siege

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęta została gra Space Siege. Produkcję autorstwa Gas Powered Games możecie aktualnie nabyć 75% taniej. Tytuł kosztuje 3,75 euro, czyli ok. 16 zł. Promocja potrwa do godziny 19:00.

Pro Evolution Soccer 2012

Pierwsze DLC do gry sportowej Pro Evolution Soccer 2012 (PC, X360, PS3) będzie darmowe. W jego skład wejdą dodatkowe stroje i ostatnie zmiany na rynku transferowym. Firma Konami zmodyfikuje również statystyki niektórych piłkarzy. Przypominamy, że Pro Evolution Soccer 2012 ukaże się 14 października na PS3, X360 oraz PC, 28 października na PS2 i PSP oraz 4 listopada na Wii. Nieco później produkcja zostanie wydana na 3DS-a i platformy mobilne z iOS.

Wieści ze świata (Assassin's Creed: Revelations, Pro Evolution Soccer 2012, Double Fine) 10/10/11 - ilustracja #1

Double Fine Studios

Studio Double Fine i Tim Shafer (autorzy m.in. Brutal Legend, Stacking, Iron Brigade) ujawnią 14 października szczegóły na temat swoich sześciu kolejnych produktów. Dodatki, kontynuacje, nowe marki? Przekonamy się za kilka dni.

Battlestar Galactica/Nexus

Grupie NBC Universal nie przypadło do gustu kilkanaście nieoficjalnych modów odwołujących się do marki Battlestar Galactica – w tym popularna modyfikacja przygotowana na podstawie gry strategicznej Nexus – w związku z czym administratorzy serwisu ModDB zostali zmuszeni usunąć je z bazy. Zdaniem NBC, łamały one prawo własności marki. Podobno modderzy pracujący nad innymi modami biorącymi na warsztat uniwersum BSG kontynuują pracę w zaciszu domowym i czekają na lepsze czasy. W odmienieniu ich losu mają pomóc fani i członkowie sceny, poprzez wysyłanie zapytań do NBC.

Assassin’s Creed: Revelations

Hans Zimmer, Lorne Balfe i Simon Landry wybrali osobę, która ich zdaniem zaproponowała najlepszą linię wokalną do głównego utworu do gry Assassin’s Creed: Revelations. Zwyciężczynią specjalnego konkursu okazała się Madeline Bell. Ją, a także dziewięciu pozostałych finalistów możecie przesłuchać na tej stronie internetowej. Assassin's Creed: Revelations zadebiutuje w połowie listopada bieżącego roku na PlayStation 3 oraz Xboksie 360. Premiera wersji pecetowej została niedawno przesunięta na 2 grudnia.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Battle Academy Blitzkrieg France

Dark Souls

Ace Combat: Assault Horizon

Battlefield 3

Big League Sports

Okabu

NBA Jam: On Fire Edition

Uncharted 3: Drake's Deception

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Assassin's Creed: Revelations - kulisy produkcji #1 (PL)

Football Manager 2012 - taktyki (PL)

Football Manager 2012 - silnik meczowy (PL)

Football Manager 2012 - serwisy społecznościowe (PL)

Call of Duty: Modern Warfare 3 - trailer #2

Liga Nieśmiertelnych: Heroes of Might & Magic III

Batman: Arkham City - Robin

Tom Clancy's Ghost Recon Online - kulisy produkcji #1 (PL)

Sniper: Ghost Warrior 2 - trailer #1

Uncharted 3: Oszustwo Drake’a - Krystyna Janda

Przegląd Tygodnia - Forza Rage Souls video magazyn

Gramy w Rage - walka z Władzą Gramy!

Forza Motorsport 4 - Jeremy Clarkson Gramy!