Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 25 kwietnia 2018, 14:05

autor: AlexB

Wielka wyprzedaż japońskich (i nie tylko) gier w PlayStation Store

W PlayStation Store rozpoczęła się wielka wyprzedaż, której tematem przewodnim jest Japonia. Do 10 maja można zakupić w atrakcyjnych cenach niemal 700 tytułów, pochodzących głównie z Kraju Kwitnącej Wiśni. Wśród produkcji objętych promocją znalazły się między innymi NieR: Automata, Final Fantasy XV oraz Resident Evil VII.

Japońskie gry mają swoich oddanych fanów na całym świecie. Choć nieraz są one dość specyficzne, nie można im odmówić pewnego rodzaju unikalności i często niebanalnych rozwiązań w rozgrywce. Jeśli jesteście posiadaczami PlayStation 3, 4, Portable lub Vity i chcecie się z którąś z nich zapoznać, a do tej pory szkoda wam było pieniędzy, teraz macie ku temu doskonałą okazję. Ruszyła bowiem wielka wyprzedaż Popularne w Japonii w PlayStation Store. W jej ramach można zakupić z atrakcyjnymi rabatami niemal 700 tytułów. Wśród przecenionych pozycji znalazły się takie hity, jak NieR: Automata, Yakuza Zero, Persona 5, Metal Gear Solid V, druga i trzecia cześć cyklu Dark Souls, Final Fantasy XV, Resident Evil VII, remake Shadow of the Colossus i wiele, wiele więcej. Co ważne, na promocję załapały się również gry wyprodukowane poza granicami Kraju Kwitnącej Wiśni. Mowa o między innymi Hellblade: Senua's Sacrifice, DmC: Devil May Cry w kompletnym wydaniu, humorystycznych I Am Bread oraz Rock of Ages 2, czy platformówce Inside od twórców Limbo. Jest zatem w czym wybierać.

Podczas promocji Popularne w Japonii można kupić po obniżonych cenach niemal 700 pozycji przeznaczonych na konsole PlayStation. - Wielka wyprzedaż japońskich (i nie tylko) gier w PlayStation Store - wiadomość - 2018-04-25
Podczas promocji Popularne w Japonii można kupić po obniżonych cenach niemal 700 pozycji przeznaczonych na konsole PlayStation.

Promocja Popularne w Japonii w PlayStation Store potrwa do 10 maja. Subiektywną listę najlepszych propozycji przygotowanych w jej ramach, posegregowanych według platformy, znajdziecie poniżej. Tradycyjnie, posiadacze abonamentu PlayStation Plus posiadają dodatkową zniżkę na niektóre tytuły.

PlayStation 4

PlayStation Vita

PlayStation 3

PlayStation Portable

Ponadto 20 kwietnia ruszyła promocja na abonament PlayStation Plus. Do 4 maja można zasubskrybować usługę na piętnaście miesięcy, płacąc jak za rok. Więcej informacji na temat oferty znajdziecie pod tym adresem.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.