Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 maja 2015, 14:25

autor: luckie

Wiedźmin 3: Dziki Gon z nową misją i strojem dla Yennefer – darmowe DLC wydane [UAKTUALNIENIE]

Wiedźmin 3: Dziki Gon otrzymał dwa nowe DLC: misję Zaginieni górnicy oraz alternatywny strój dla Yennefer. Wszyscy posiadacze gry mogą je pobrać zupełnie za darmo.

Czy Yennefer może być jeszcze piękniesza? Może! - Wiedźmin 3: Dziki Gon z nową misją i strojem dla Yennefer – darmowe DLC wydane [UAKTUALNIENIE] - wiadomość - 2015-05-27
Czy Yennefer może być jeszcze piękniesza? Może!

Aktualizacja: DLC Zaginieni górnicy i alternatywny strój dla Yennefer są już dostępne. Ważą one odpowiednio 29 MB i 22 MB, więc ich pobranie to kwestia kilkunastu sekund. W przypadku wersji z GOG.com, można je odnaleźć w zakładce Extras w programie GOG Galaxy.

Studio CD Projekt RED lubi rozpieszczać swoich fanów masą bezpłatnej popremierowej zawartości. Na oficjalnym koncie marki Wiedźmin na Facebooku zapowiedziano dwa kolejne darmowe DLC do najnowszej produkcji cRPG polskiego dewelopera. W tym tygodniu pojawić się ma dodatkowy kontrakt oraz alternatywny strój dla czarodziejki Yennefer. Zlecenie zatytułowane Zaginieni górnicy pozwoli zbadać zagadkę znikających górników z małej wioski na archipelagu Skellige. Oba pakiety mają być bezpłatne dla wszystkich nabywców legalnej kopii gry Wiedźmin 3: Dziki Gon – nieważne, czy uczynili to przed, czy po premierze. Dostęp do nich będzie się dało uzyskać bezpośrednio z platformy GOG Galaxy (w przypadku wersji PC), sieci PlayStation Network i Xbox LIVE.

Swego czasu studio CD Projekt RED obiecało wypuścić w sumie 16 darmowych DLC do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, co tydzień po dwa. Temerski rynsztunek oraz dodatkowe fryzury i brody dla Geralta ukazały się w dniu premiery, więc jest szansa, że nowe zestawy ukażą się jeszcze dziś. Ponadto w przyszłości pojawić się mają dwa duże, płatne rozszerzenia: Serca z Kamienia oraz Wino i Krew.

  1. Wiedźmin 3: Dziki Gon - poradnik do gry
  2. Wiedźmin 3: Dziki Gon - kompendium wiedzy / FAQ
  3. Recenzja gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na PC – Geralt rozwija skrzydła na pececie
  4. Oficjalna strona internetowa gry Wiedźmin 3: Dziki Gon