Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 listopada 2014, 17:40

autor: Góral

Wiedźmin 3: Dziki Gon - wszyscy fani otrzymają 16 darmowych dodatków

Studio CD Projekt RED poinformowało, że wszystkie osoby, które nabędą grę Wiedźmin 3: Dziki Gon (przed lub po premierze) otrzymają w ramach podziękowania szesnaście darmowych dodatków. Będą one ukazywać się w paczkach liczących po dwa DLC, a pierwszy zestaw ukaże się dzień po premierze "podstawki".

Studio CD Projekt RED właściwie od samego początku swojego istnienia dba w ten czy inny sposób o fanów swoich produkcji. To wypuszcza podstawowe wersje gier wyposażone w rozmaite dodatki fizyczne, to prowadzi politykę anty-DRM, a teraz przyszedł czas na wynagrodzenie osób, które zdecydują się zainwestować w wyczekiwane cRPG Wiedźmin 3: Dziki Gon. Marcin Iwiński, współzałożyciel dewelopera, poinformował bowiem w otwartym liście, że wszyscy, którzy kupią grę otrzymają w ramach podziękowania aż szesnaście darmowych dodatków. Wyjaśniono, że oferta skierowana jest do użytkowników wszystkich trzech platform docelowych (PlayStation 4, Xbox One i komputery PC) i nieważne, czy tytuł kupimy przed, czy po premierze, w pudełku czy w wersji cyfrowej, w zwykłej wersji, czy edycji kolekcjonerskiej – po prostu czy tego chcemy, czy nie i tak otrzymamy szesnaście dodatków.

Geralt walczy o portfele graczy darmowymi dodatkami. - Wiedźmin 3: Dziki Gon - wszyscy fani otrzymają 16 darmowych dodatków - wiadomość - 2014-11-06
Geralt walczy o portfele graczy darmowymi dodatkami.
Program darmowych DLC do gry Wiedźmina 3: Dziki Gon:
  • Wszystkie osoby, które kupią grę otrzymają za darmo 16 dodatków, które udostępniane będą w paczkach po dwa DLC
  • Pierwszy zestaw ukaże się 25 lutego 2015 roku, a kolejne w tygodniowych odstępach

Będą one wypuszczane w paczkach po dwa DLC. Pierwszy zestaw, zawierający Temerski Rynsztunek wraz ze zbroją dla konia oraz dodatkowymi fryzurami i brodami dla Geralta, ukaże się 25 lutego, czyli dzień po premierze „podstawki”. Kolejne pakiety udostępniane będą co tydzień, czyli 4 marca (w tym przypadku otrzymamy dodatkowe zadanie i alternatywny wygląd Yennefer), 11 marca itd. Niestety oprócz zawartości dwóch pierwszych zestawów nie wiemy, co pojawi się w kolejnych paczkach. Niemniej w czasach, w których z gier wycinana jest zawartość i sprzedawana w ramach rozszerzeń, ruch studia CD Projekt RED z pewnością jest bardzo miłym ukłonem w stronę graczy.

Wiedźmin 3: Dziki Gon ukaże się 24 lutego 2015 roku na konsolach PlayStation 4, Xbox One i komputerach PC.