Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 6 listopada 2014, 19:35

autor: Draug

The Force Awakens podtytułem Star Wars: Episode VII

Firma Disney ujawniła, że siódmy epizod filmowych Gwiezdnych Wojen będzie nosił podtytuł The Force Awakens. Dowiedzieliśmy się też, że kręcenie zdjęć zostało zakończone. Niestety, nadal nie mamy szczegółów na temat fabuły tego obrazu, mającego wejść do kin 18 grudnia 2015 roku.

Przebudzenie Mocy? Moc się budzi? Jak sądzicie, pod jakim tytułem Star Wars: Episode VII – The Force Awakens trafi do kin w Polsce? - The Force Awakens podtytułem Star Wars: Episode VII - wiadomość - 2014-11-06
Przebudzenie Mocy? Moc się budzi? Jak sądzicie, pod jakim tytułem Star Wars: Episode VII – The Force Awakens trafi do kin w Polsce?
Star Wars: Episode VII – The Force Awakens w skrócie:
  • Wytwórnia: The Walt Disney Company
  • Reżyseria: J. J. Abrams
  • Scenariusz: Lawrence Kasdan, J. J. Abrams
  • Fabuła: osadzona ok. 35 lat po wydarzeniach z epizodu VI, skupi się na trójce nieznanych bliżej młodych bohaterów
  • Muzyka: John Williams
  • Termin premiery: 18 grudnia 2015

Kolejna wielka zagadka na temat siódmego epizodu Gwiezdnych Wojen rozwiązana – znamy podtytuł filmu. Disney ujawnił dziś na swoich profilach w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter), że Star Wars: Episode VII będzie znane jako The Force Awakens. Dowiedzieliśmy się przy okazji, że kręcenie zdjęć zostało ukończone, a obraz wchodzi w fazę postprodukcji. Niestety, mimo znajomości pełnego tytułu i obsady, nadal błądzimy w ciemności, jeśli chodzi o fabułę nowych Gwiezdnych Wojen – mówi się jedynie, że akcja będzie miała miejsce jakieś 35 lat po wydarzeniach z Powrotu Jedi (co ładnie komponowałoby się z aktualnym wiekiem aktorów, którzy grali w epizodach IV-VI, a wystąpią też w „siódemce”) i skupi się na trojgu zupełnie nowych, młodych postaci. Cóż, pozostaje tylko czekać na konkrety – premiera The Force Awakens została zaplanowana na 18 grudnia 2015 roku, więc kolejnych wieści (i pierwszego trailera filmu) możemy spodziewać się względnie niedługo.