Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 czerwca 2011, 19:00

autor: Soviet

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - patch 1.2 już dostępny

CD Projekt Red przygotowało kolejną porcję poprawek do najlepszej gry RPG ostatnich miesięcy. Całość, oznaczona numerem 1.2 zajmuje prawie 50 MB i wymaga gry w wersji 1.1, czyli z zainstalowanym wcześniejszym patchem.

CD Projekt Red przygotowało kolejną porcję poprawek do najlepszej gry RPG ostatnich miesięcy. Całość, oznaczona numerem 1.2 zajmuje prawie 50 MB i do poprawnego działania wymaga gry w wersji 1.1, czyli z zainstalowanym wcześniejszym patchem.

Jedną z większych zmian jest dostęp do fryzjera. Za drobną opłatą możemy zmienić wygląd Geralta w każdym z większych osiedli. Wraz z wersją 1.2 dostaniemy także wszystkie dodatki DLC, które dotychczas się ukazały, czyli Kurtkę Niebieskich Pasów, trzy zestawy związane z wybraną ścieżką rozwoju, paczkę ciosów kończących, dostęp do tajemniczego handlarza i dodatkowy quest z trollem w roli głównej. CDPR poświęciło także trochę czasu by lepiej zbalansować poziom trudności.

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - patch 1.2 już dostępny - ilustracja #1

Po zainstalowaniu tej poprawki zapisane stany gry będą kompresowane, co pozwoli zaoszczędzić nieco miejsca na twardym dysku. Nie powinno już być problemów z importowaniem save'ów z pierwszej części. Znikają też problemy z szeregiem pomniejszych błędów, a niektóry questy, takie jak Serce Melitele, w końcu stają się wykonalne.