Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 2 lutego 2019, 13:23

Warhammer Vermintide 2 i dwie inne gry w lutowym Humble Monthly na start

Poznaliśmy trzy pierwsze gry, które w tym miesiąciu otrzymają abonenci usługi Humble Monthly - są to Warhammer: Vermintide 2, Cultist Simulator i Earth Defense Force 4.1. Na początku marca lista powiększy się o kolejne tytuły.

Dowiedzieliśmy się, jakie gry otrzymają w tym miesiącu abonenci usługi Humble Monthly w serwisie Humble Bundle. Osoby posiadające ważną subskrypcję dostaną już teraz trzy gry: Earth Defense Force 4.1 (wraz ze wszystkimi rozszerzeniami), Cultist Simulator oraz edycję kolekcjonerską dobrze ocenianego Warhammer: Vermintide 2 z ubiegłego roku. Na tym lista jednak się nie kończy, bowiem w pierwszy piątek kolejnego miesiąca abonenci dostaną też kilka kolejnych tytułów, które jeszcze nie zostały ujawnione. Jeśli więc którakolwiek z tych produkcji jest na Waszej liście życzeń, warto rozważyć wydanie 12 dolarów (około 45 złotych) w planie miesięcznym – sama edycja kolekcjonerska Warhammer: Vermintide 2 jest warta prawie cztery razy tyle, a w pakiecie dostajecie też zestaw innych ciekawych produkcji.

Warhammer: Vermintide 2 to zdecydowanie najpopularniejszy tytuł oferowany na tę chwilę w lutowym Humble Monthly. - Warhammer Vermintide 2 i dwie inne gry w lutowym Humble Monthly na start - wiadomość - 2019-02-02
Warhammer: Vermintide 2 to zdecydowanie najpopularniejszy tytuł oferowany na tę chwilę w lutowym Humble Monthly.

Gry w lutowym Humble Monthly:

  1. Cultist Simulator – nietuzinkowa karcianka, w której gracze wcielają się w przywódców różnorodnych kultów i rozwijają je; tytuł silnie czerpie z prozy H. P. Lovecrafta;
  2. Earth Defense Force 4.1 – dynamiczna gra akcji, gdzie jako członek tytułowej jednostki militarnej walczymy o przegnanie z Ziemi hord najeźdźców z kosmosu;
  3. Warhammer: Vermintide 2 – pierwszoosobowa gra akcji osadzona w uniwersum Warhammera, w której walczymy z rozmaitymi bestiami; produkcja oferuje możliwość zabawy w kooperacji.

Humble Monthly to usługa abonamentowa, która prócz darmowych gier (których wartość za każdym razem kilkukrotnie przekracza cenę miesięcznej subskrypcji) oferuje również 10% zniżki na zakupy w Humble Store. Każdy z oferowanych tytułów zostaje w naszej bibliotece na zawsze, niezależnie od tego, czy dalej korzystamy z usługi.

W ramach styczniowej subskrypcji użytkownicy otrzymali następujące produkcje: Tom Clancy’s The Division (wraz z DLC Survival), Yakuza 0, Sniper Elite III: Afrika, after HOURS, Rapture Rejects, Super Daryl Deluxe, Bleed 2, Aaero, Full Metal Furies oraz Rock of Ages II: Bigger & Boulder.

  1. Oficjalna strona internetowa Humble Monthly

Jakub Mirowski

Jakub Mirowski

Z GRYOnline.pl związany od 2012 roku: zahaczył o newsy, publicystykę, felietony, dział technologiczny i tvgry, obecnie specjalizuje się w ambitnych tematach. Napisał zarówno recenzje trzech odsłon serii FIFA, jak i artykuł o afrykańskiej lodówce low-tech. Poza GRYOnline.pl jego materiały na temat uchodźców, migracji oraz zmian klimatycznych publikowane były m.in. w Krytyce Politycznej, OKO.press i Nowej Europie Wschodniej. W kwestii gier jego zakres zainteresowań jest nieco węższy i ogranicza się do wszystkiego, co wyrzuci z siebie FromSoftware, co ciekawszych indyków i tytułów typowo imprezowych.

więcej