Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Rapture Rejects (PC)

Rapture Rejects PC

Unikalna gra z gatunku Battle Royale, w której akcja przedstawiona została w dwuwymiarowym widoku izometrycznym. Gracze wcielają się w jednego z ludzi, którzy zostali opuszczeni przez Boga w dniu Sądu Ostatecznego. Tytuł został oparty na komiksie Cyanide & Happiness.

Akcji | postapokalipsa | widok izometryczny | komiksy | 2D | humorystyczne | multiplayer | indie | Battle Royale

PC Windows
Okładka Rapture Rejects (PC)

Angielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

12czerwca2018

Zapisy do testów

Zapisy do alfa-testów na: https://www.rapturerejects.com/

data nieogłoszona

Rapture Rejects na PC to sieciowa dwuwymiarowa gra akcji osadzona w postapokaliptycznym świecie, która korzysta z formuły Battle Royale. Producentami tytułu są studia Galvanic Games oraz Explosm Games. Tytuł oparty jest na uniwersum oraz postaciach z webkomiksu Cyanide & Happiness, który publikowany jest od 2005 roku.

Fabuła

Akcja Rapture Rejects rozgrywa się w świecie, w którym niespodziewanie nadszedł dzień Sądu Ostatecznego. Wierni naukom Boga dostąpili zaszczytu wniebowzięcia. Osoby, które zostały na Ziemi walczą natomiast w brutalny sposób o przetrwanie, dając upust swoim skrywanym pragnieniom i żądzom. Podczas zabawy wcielamy się w przeciętnego i opuszczonego przez niebiosa człowieka. Gra pełna jest czarnego humoru, z którego znany jest komiks Cyanide & Happiness.

Mechanika

Rapture Rejects korzysta z formuły Battle Royale, reprezentowanej przez niezwykle popularne gry, takie jak Fortnite oraz PUBG. Produkcja jest dwuwymiarową grą akcji, w której o przetrwanie walczy ze sobą sto osób. Na początku rozgrywki rzuceni zostają na dużą mapę przedstawioną w widoku izometrycznym. Gracze muszą znaleźć na niej uzbrojenie, pancerz, a następnie przy jego pomocy toczyć krwawe pojedynki z innymi uczestnikami zabawy. Zwycięzcą zostaje ostatnia osoba, która przetrwa mecz.

Kwestie techniczne

Dwuwymiarowa oprawa graficzna Rapture Rejects korzysta z estetyki Cyanide & Happiness. Fani materiału źródłowego znajda tu wiele odniesień i easter eggów.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Cena gry w dniu premiery: 71,99 PLN

Wymagania wiekowe Rapture Rejects

18+

Wymagania sprzętowe Rapture Rejects

PC Windows

Minimalne: Intel Core i3, 4 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 750 Ti lub lepsza, 1 GB HDD, Windows 7