Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Totally Accurate Battlegrounds (PC)

Totally Accurate Battlegrounds PC

TABG

Strzelanka będąca parodią produkcji opartych na zasadach battle royale. W trakcie zabawy w Totally Accurate Battlegrounds bierzemy udział w krwawych potyczkach, z których cało może wyjść tylko jeden uczestnik.

Akcji | FPP | FPS | humorystyczne | multiplayer | indie | Battle Royale

PC Windows
Okładka Totally Accurate Battlegrounds (PC)

producent: Landfall

wydawca: Landfall

Strona oficjalna

Angielskie napisyAngielskie napisy

data premiery gry w wersji PC:

6czerwca2018

6czerwca2018

Steam

Totally Accurate Battlegrounds jest parodią multiplayerowych strzelanin opartych na zasadach battle royale, opracowaną przez studio Landfall – autorów groteskowego Totally Accurate Battle Simulator. Tytuł, stanowiący formę primaaprilisowego żartu, został wydany na platformę PC.

Mechanika

W Totally Accurate Battlegrounds akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby (FPP). W trakcie zabawy wcielamy się w nieszczęśników, którzy wylądowali na rozległej wyspie, gdzie biorą udział w krwawych igrzyskach; zgodnie z zasadami gatunku, potyczka trwa do momentu, w którym na placu boju pozostanie ostatni żywy zawodnik. Po mapie, na której znajdziemy tak porośnięte lasem równiny, jak i miejską zabudowę oraz opuszczone fabryki i magazyny, możemy się poruszać na piechotę lub za sterami pojazdów. Autorzy oddają do naszej dyspozycji rozbudowany arsenał podatnej na modyfikacje broni palnej, a także szeroki wachlarz elementów wyposażenia pokroju tarcz lub hełmów, które zwiększają nasze szanse na przetrwanie.

Kwestie techniczne

Trójwymiarowa grafika wydanego na platformę PC Totally Accurate Battlegrounds została utrzymana w karykaturalnej stylistyce i ma raczej umowny charakter. Na osobną wzmiankę zasługuje fakt, że gra korzysta z silnika fizycznego, który dba o generowanie absurdalnych sytuacji; na przykład odrzut broni może wyrzucić postać kilka metrów do tyłu.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Gry podobne do Totally Accurate Battlegrounds

Wymagania wiekowe Totally Accurate Battlegrounds

12+

Totally Accurate Battlegrounds - ruszył  darmowy weekend parodii PUBG
Totally Accurate Battlegrounds - ruszył darmowy weekend parodii PUBG

wiadomość6 października 2018

Ruszył darmowy weekend Totally Accurate Battlegrounds, czyli zabawnej strzelanki battle royale studia Landfall, stanowiącej parodię Playerunknown's Battlegrounds.

Totally Accurate Battlegrounds za darmo na premierę
Totally Accurate Battlegrounds za darmo na premierę

wiadomość7 czerwca 2018

TABG – komiczna gra battle royale autorstwa studia Landfall, która zadebiutowała wczoraj na Steam – jest dostępna kompletnie za darmo przez pierwsze 100 godzin od premiery.