Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 czerwca 2018, 14:18

autor: Aquma

Totally Accurate Battlegrounds za darmo na premierę

TABG – komiczna gra battle royale autorstwa studia Landfall, która zadebiutowała wczoraj na Steam – jest dostępna kompletnie za darmo przez pierwsze 100 godzin od premiery.

„Totalnie celne pola walki” za darmo dla każdego. - Totally Accurate Battlegrounds za darmo na premierę - wiadomość - 2018-06-07
„Totalnie celne pola walki” za darmo dla każdego.

Wczoraj odbyła się premiera Totally Accurate Battlegrounds – gry battle royale autorstwa studia Landfall Games. Co ważne, przez pierwsze 100 godzin od premiery gra jest dostępna kompletnie za darmo. Jeśli teraz dodacie ten tytuł do swojej biblioteki Steam, będziecie się nim mogli cieszyć tak długo, jak tylko zechcecie. Po upłynięciu wyznaczonego czasu, za omawianą produkcję trzeba będzie zapłacić ok. 18 zł (4,99 dolara).

Totally Accurate Battlegrounds to zabawna gra battle royale, która początkowo była tworzona jako… żart primaaprilisowy – swoista parodia gatunku. Choć w związku z problemami z kodem sieciowym, produkcji nie udało się skończyć przed pierwszym kwietnia, twórcy postanowili ją dopracować i wydać w późniejszym terminie. W tytule tym znajdziemy olbrzymią mapę, a także możliwość dostosowywania wyglądu bohaterów. Cechami charakterystycznymi TABS ma być jednak zaawansowany silnik fizyki obiektów, który zarządza niemal wszystkim, co dzieje się na ekranie, a także wszędobylski humor.

  1. Tottally Accurate Battlegrounds – strona oficjalna