Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 lutego 2011, 10:00

autor: Sarge

Udostępniono demo LEGO Star Wars III: The Clone Wars

Firma LucasArts na miesiąc przed premierą LEGO Star Wars III: The Clone Wars postanowiła udostępnić wersję demonstracyjną swojej gry. Fani uniwersum Gwiezdnych Wojen i serii LEGO mogą już teraz sprawdzić najnowsze dzieło studia Traveller’s Tales.

Firma LucasArts udostępniła wersję demonstarcyjną gry LEGO Star Wars III: The Clone Wars. Dzięki temu fani uniwersum Gwiezdnych Wojen i serii LEGO mogą sprawdzić w akcji najnowsze dzieło studia Traveller’s Tales na miesiąc przed jego oficjalną premierą.

Próbkę ściągną jedynie posiadacze PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Tym samym użytkownicy komputerów osobistych oraz pozostałych konsol muszą obejść się smakiem i nie wiadomo, czy kiedykolwiek się jej doczekają. Nadzieję powinni zachować co najwyżej pecetowcy, którzy mogli swego czasu testować próbne wersje dwóch pierwszych odsłon LEGO Star Wars.

Udostępniono demo LEGO Star Wars III: The Clone Wars - ilustracja #1

Warto mieć na uwadze, że demo póki co pojawiło się na Xbox Live oraz amerykańskim PlayStation Network. Zgodnie z tradycją, aktualizacje europejskiego sklepiku odbywają się w środy, dlatego też polscy użytkownicy konsoli Sony będą mogli pobrać zawartość dopiero dzisiaj popołudniu. W skład dema wejdą poziomy pochodzące z kampanii dla jednego gracza, w tym misje rozgrywające się na ziemi i w kosmosie. Całość waży 753 MB (X360) oraz 844 MB (PS3).

LEGO Star Wars III: The Clone Wars poza dwoma wymienionymi platformami ukaże się również na pecetach, Wii, PSP, DS-ie oraz 3DS-ie. W przypadku tego ostatniego systemu będzie to jeden z jego tytułów startowych. Gra ukaże się 25 marca na europejskich półkach sklepowych, po tym jak jej premiera została niedawno przesunięta o jeden miesiąc.