Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 lutego 2011, 19:31

autor: Aleksander "Olek" Kaczmarek

Ubisoft i Techland oficjalnie zapowiedziały Call of Juarez: The Cartel

Wygląda na to, że bracia McCall popadli w niełaskę. Koncern Ubisoft i wrocławskie studio deweloperskie Techland ujawniły dziś, że akcja trzecia część serii Call of Juarez przeniesiona zostanie w czasy współczesne. W Call of Juarez: The Cartel zagramy latem tego roku na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 3 i Xbox 360.

Wygląda na to, że bracia McCall popadli w niełaskę. Koncern Ubisoft i wrocławskie studio deweloperskie Techland ujawniły dziś, że akcja trzeciej część serii Call of Juarez przeniesiona zostanie w czasy współczesne. W Call of Juarez: The Cartel zagramy latem tego roku na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 3 i Xbox 360.

To może być prawdziwy szok dla fanów serii, którzy z niedowierzaniem przyjmowali wcześniejsze plotki na temat powstającej trzeciej części. W The Cartel prawdopodobnie nie zobaczymy już braci McCall. Zamiast tego polski deweloper obiecuje jedyną w swoim rodzaju podróż, która poprowadzi graczy od serca współczesnego Los Angeles aż do meksykańskiego Juarez.

Ubisoft i Techland oficjalnie zapowiedziały Call of Juarez: The Cartel - ilustracja #1

- Call of Juarez: The Cartel to przepełniony akcją shooter z mocną fabułą, interesującymi postaciami i wieloma opcjami rozgrywki – podkreśla Caroline Stevens, EMEA Brand Director w firmie Ubisoft. - Gra przeniesie najlepsze elementy Dzikiego Zachodu do czasów współczesnych, jednocześnie zaskakując odważną, wciągającą historią.

Przypomnijmy, że pierwsze doniesienia o nowej odsłonie cyklu Call of Juarez pojawiły się w grudniu ubiegłego roku. Według niepotwierdzonych dotąd informacji serwisu gamers.fr gracze wcielą się w agentów DEA i będą walczyć z kartelami narkotykowymi na meksykańskiej granicy. Gra ma być utrzymana w sandboksowej konwencji i oferować sporą ilość jeżdżonych sekwencji.

Bliższe szczegóły na temat tej produkcji już wkrótce mają pojawić się na stronie www.callofjuarez.pl.

Ubisoft i Techland oficjalnie zapowiedziały Call of Juarez: The Cartel - ilustracja #2