Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 lutego 2011, 15:39

autor: Aleksander "Olek" Kaczmarek

Twoja twarz wśród ocalałych w Resistance 3

Firma Sony Computer Entertainment Europe przygotowała niecodzienny konkurs dla fanów serii Resistance. Dwóch szczęśliwców, wraz z osobami towarzyszącymi, pojedzie do San Diego w Kalifornii i na jeden dzień dołączy do ekipy studia Insomniac Games, by użyczyć twarzy postaciom ocalałych w tworzonej trzeciej części popularnego FPS-a.

Firma Sony Computer Entertainment Europe przygotowała niecodzienny konkurs dla fanów serii Resistance. Dwóch szczęśliwców, wraz z osobami towarzyszącymi, pojedzie do San Diego w Kalifornii i na jeden dzień dołączy do ekipy studia Insomniac Games, by użyczyć twarzy postaciom ocalałych z epickiej bitwy przeciw Chimerom w tworzonej trzeciej części popularnego FPS-a.

Aby mieć szansę zapisania się w annałach gier wideo oraz zobaczenia tajników pracy dewelopera należy wykazać się odrobiną inwencji. Korzystając z formularza na stronie konkursowej kandydaci muszą wgrać swoje zdjęcia, na których wyglądają, jakby właśnie walczyli z Chimerami lub przed chwilą przeżyli ich atak. Liczy się mimika twarzy, ale także rekwizyty i pomysłowość. W zgłoszeniu trzeba również odpowiedzieć na pytanie: „Dlaczego zasługujesz na to, by być jednym z ocalałych w grze Resistance 3?”.

Twoja twarz wśród ocalałych w Resistance 3 - ilustracja #1

W pierwszym etapie konkursu jury wybierze 10 najciekawiej prezentujących się kandydatur, które trafią na europejski blog PlayStation. Z grona finalistów parę zwycięzców wskażą pracownicy Insomniac Games.

Zgłoszenia przyjmowane są do 8 marca. W konkursie mogą brać udział jedynie osoby pełnoletnie, kwalifikujące się do wjazdu na terytorium USA, których stan zdrowia pozwala na udział w sesji skanowania głowy w studio. Więcej szczegółów na temat konkursu znajdziecie na oficjalnej stronie.