Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 lutego 2011, 17:35

autor: Aleksander "Olek" Kaczmarek

Shift 2: Unleashed zaliczy tygodniowy poślizg w Europie

Koncern Electronic Arts, wydawca gry Shift 2: Unleashed, zakomunikował dziś fanom serii dwie wiadomości – dobrą i złą. W najnowszym dziele studia Slightly Mad gracze będą mogli usiąść za kierownicą Pagani Huyary. Niestety, planowana europejska premiera gry przesunięta została na 31 marca.

Koncern Electronic Arts, wydawca gry Shift 2: Unleashed, zakomunikował dziś fanom serii dwie wiadomości – dobrą i złą. W najnowszym dziele studia Slightly Mad gracze będą mogli usiąść za kierownicą Pagani Huayry. Niestety, planowana europejska premiera gry przesunięta została na 31 marca.

Plotki o możliwym poślizgu Shift 2: Unleashed krążyły w Internecie od kilku dni i informację tę trudno uznać za niespodziewaną. Wypada jednak przypomnieć, że EA kolejny raz przekłada premierę tytułu, który pierwotnie miał trafić na sklepowe półki 10 marca.

Shift 2: Unleashed zaliczy tygodniowy poślizg w Europie - ilustracja #1

Na osłodę pozostaje wiadomość, że wśród samochodów dostępnych w grze pojawi się m.in. Pagani Huayra. Następcę słynnej Zondy Horacio Pagano zaprezentował oficjalnie dopiero pod koniec stycznia tego roku. Będzie to więc debiut tego drogowego potwora w grach wideo. Deweloper Shift 2: Unleashed obiecuje, że Huayra (nazwa modelu pochodzi od bóstwa wiatru Aymara Huayra Tata) odwzorowana zostanie z dbałością zarówno o detale wyglądu, jak i wierność specyfikacji technicznej. Ponieważ w rzeczywistości samochód dysponuje 6-litrowym silnikiem Mercedes-AMG o mocy 700 KM, można spodziewać się naprawdę szybkiego auta w grze.