Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 grudnia 2011, 11:32

autor: Kono

Tryby stworzone przez graczy trafią na publiczne serwery gry Call of Duty: Modern Warfare 3

Robert Bowling ujawnił, że już wkrótce na publicznych serwerach gry Call of Duty: Modern Warfare 3 pojawią się tryby rozgrywki stworzone przez graczy.

Robert Bowling, przedstawiciel firmy Infinity Ward, w rozmowie z serwisem G4.TV ujawnił, że na publicznych playlistach Call of Duty: Modern Warfare 3 pojawią się mecze rozgrywane w trybach rozgrywki tworzonych przez graczy.

Według zapewnień Bowlinga, pierwsza transza ma się pojawić jeszcze przed świętami. Zanim tryb autorstwa graczy zadebiutuje na publicznych playlistach, przejdzie przez ręce deweloperów z Infinity Ward, którzy dopieszczą go i lekko zmodyfikują w celu usunięcia ewentualnych niedociągnięć.

Tryby stworzone przez graczy trafią na publiczne serwery gry Call of Duty: Modern Warfare 3 - ilustracja #1

Bowling nie wspomniał nic o tym, które tryby rozgrywki się pojawią. Nie wiemy też, czy twórcy oryginałów zostaną w jakikolwiek sposób wynagrodzeni. Wygląda więc na to, że odpowiedzi na te pytania poznamy dopiero bliżej świąt.

Trzeba przyznać, że deweloperzy Call of Duty: Modern Warfare 3 mają z czego wybierać, biorąc pod uwagę ogromną liczbę fanów. Strzelanka autorstwa Infinity Ward sprzedała się w nakładzie 6,5 miliona egzemplarzy w ciągu 24 godzin, a w ciągu pięciu dni zarobiła 755 milionów dolarów. W dalszym ciągu czekamy też na pierwszy dodatek DLC, o którym doniesienia pojawiły się pod koniec listopada.