Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 grudnia 2011, 11:10

autor: Sarge

Gra MMO Lineage II dostępna za darmo także dla Europejczyków

Gra MMO Lineage II oficjalnie przeszła dzisiaj na model free-to-play w Europie. Od kilkunastu dni z darmowej rozgrywki cieszyć się mogą mieszkańcy Stanów Zjednoczonych.

Od dzisiaj europejscy gracze oficjalnie mogą zagrać w darmową wersję gry MMO Lineage II. Na początku grudnia produkcja studia NCsoft przeszła na model free-to-play w Stanach Zjednoczonych.

Powyższa zmiana oznacza, że gracze mogą zupełnie za darmo rozpocząć rozgrywkę i skorzystać, wedle uznania, z systemu opcjonalnych mikropłatności. Te pozwolą m.in. na zakup przedmiotów przyspieszających zdobywanie doświadczenia, czy dających priorytetowy dostęp do serwerów. Dostęp do pełnej zawartości gry nie wymaga jednak ponoszenia żadnych opłat.

Gra MMO Lineage II dostępna za darmo także dla Europejczyków - ilustracja #1

Premiera darmowej wersji Lineage II to także oficjalny debiut dużego dodatku Goddess of Destruction. Rozszerzenie zapewnia dostęp do dziesięciu nowych i dwunastu zmienionych lokacji, pięciu kolejnych bossów, setek potworów, a także dziesiątków niedostępnych wcześniej rodzajów broni i zestawów zbroi. Całość została uzupełniona o osiem klas postaci – są to: Łucznik Yr, Wojownik Tyr, Czarodziej Feoh, Łotrzyk Othell, Zaklinacz Iss, Rycerz Sigel, Uzdrowiciel Eolh oraz Przywoływacz Wynn.

Jeśli chcielibyście wypróbować Lineage II, wystarczy wejść na dostępną po polsku oficjalną stronę internetową. Klikając w odpowiedni odnośnik będziecie mogli zainstalować grę. Obecnie jest ona dostępna w angielskiej wersji językowej, ale w przyszłym roku mamy doczekać się m.in. polskiej lokalizacji.