Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 marca 2020, 11:40

autor: AlexB

Trwa rywalizacja o największą liczbę fragów w CoD: Warzone

Trwa rywalizacja o osiągnięcie jak największej liczby zabójstw w Call of Duty: Warzone. Dziś jednej z drużyn udało się wyeliminować podczas meczu 78 osób, co jak na razie jest najwyższym znanym wynikiem.

W SKRÓCIE
  1. Gracze rywalizują w ilości fragów w grze Call of Duty: Warzone.
  2. Obecny drużynowy rekord w jednym meczu wynosi 78 zabójstw, a indywidualny 38 eliminacji (mówimy tu tylko o zarejestrowanych wynikach).

Call of Duty: Warzone, czyli darmowa sieciowa strzelanka FPP typu battle royale oparta na fundamentach ubiegłorocznego Call of Duty: Modern Warfare, zadebiutowała w miniony wtorek i szybko zyskała ogromną popularność. Według niedawnych informacji, liczba osób bawiących się w tytule przekroczyła już 15 milionów. Wśród tych śmiałków trwa intensywna rywalizacja nie tylko o zwycięstwa w poszczególnych meczach, lecz również o to, by zrobić to w jak najbardziej efektowny sposób. Na Twitterze i YouTube co rusz pojawiają się informacje o drużynach bijących rekordy w liczbie zabójstw w jednym starciu. Dziś jednej z ekip udało się dobić do 78 fragów. Najprawdopodobniej jest to obecnie najlepszy wynik na świecie.

Rekord ustanowiła drużyna, na czele której stanął Mark „Zepa” Zepackic, profesjonalny gracz w Call of Duty, będący członkiem drużyny Mindfreak. Jemu samemu udało się zastrzelić 27 przeciwników i zadać 8065 obrażeń. Tuż przed nim w rankingu ekipy uplasował się gracz o pseudonimie Lymax (29 zabójstw i 8145 zadanych obrażeń). Tabelę zamknął micka z 16 eliminacjami i 6265 punktami zadanych obrażeń.

Warto zauważyć, że to nie pierwszy raz, gdy Lymax i micka mają wkład w pobicie rekordu fragów w Call of Duty: Warzone. Kilka godzin wcześniej drużynie, której byli częścią, udało się wyeliminować 73 osoby. Towarzyszył im wówczas gracz noszący pseudonim SETZ.

Trwa rywalizacja o największą liczbę fragów w CoD: Warzone - ilustracja #1
Walka o chwałę i jak największą liczbę zabójstw w Call of Duty: Warzone toczy się w najlepsze.

Co się natomiast tyczy osiągnięć indywidualnych, z tego, co jak na razie wiemy, rekord należy do streamera GaGOD-a. W jednym meczu w Call of Duty: Warzone, rozegranym 13 marca, udało mu się wyeliminować 38 osób i zadać 9695 punktów obrażeń. Całą rozgrywkę możecie zobaczyć na poniższym materiale filmowym.

Warto zauważyć, że rekordy w liczbie zabójstw w Call of Duty: Warzone rosną bardzo szybko. Już w 48 godzin od premiery niektórym drużynom udało się eliminować po 57 przeciwników w jednym meczu. Czy dojdziemy do momentu, gdy którejś z ekip uda się przekroczyć 100? Z pewnością będzie to trudne, lecz kto wie? Wszystko jeszcze przed nami.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Call of Duty: Warzone
  2. Oficjalna strona firmy Blizzard Activision
  3. Darmowe Call of Duty: Warzone – wreszcie Fortnite dla „dorosłych”!