Studio Infinity Ward wzbogaciło grę Call of Duty: Warzone o trzeci wariant rozgrywki. W trybie Battle Royale Solos gracze nie tworzą zespołów, lecz samotnie walczą o wygraną.
Po tygodniu od premiery gry Call of Duty: Warzone studio Infinity Ward niejako „po cichu” wprowadziło do niej trzeci wariant rozgrywki, o który prosiło wielu graczy. Tym samym do dostępnych od momentu debiutu modułów Battle Royale i Plunder (w polskiej wersji gry zwany Grabieżą) dołączył tryb Battle Royale Solos. Jak sugeruje nazwa, w przeciwieństwie do klasycznego Battle Royale, nie działamy w nim w trzyosobowych zespołach, lecz w pojedynkę, a zmagania wygrywa gracz, który jako ostatni utrzyma się na placu boju.
Jak jednak słusznie zauważył serwis Charlie Intel, obecnie nie wiadomo, czy jego obecność ma charakter tymczasowy, czy też na stałe zadomowi się na liście wariantów rozgrywki dostępnych w Call of Duty: Warzone.

Korzystając z okazji, przypomnijmy, że omawiany projekt 10 marca trafił na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz Xboksa One. Tytuł jest dystrybuowany w modelu free-to-play, więc wszyscy chętni mogą go sprawdzić bez sięgania do portfela. I jak pokazują jego pierwsze sukcesy, wielu graczy skorzystało z tej możliwości – w ciągu pierwszej doby od premiery w Call of Duty: Warzone zagrało ponad sześć milionów osób, natomiast po czterech dniach deweloperzy ogłosili, że ich dzieło zwróciło już uwagę piętnastu milionów graczy.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu.
Ustaw GRYOnline.pl jako preferowane źródło wiadomości w Google
GRYOnline
Gracze
OpenCritic
42

Autor: Krystian Pieniążek
Współpracę z GRYOnline.pl rozpoczął w sierpniu 2016 roku. Pomimo że Encyklopedia Gier od początku jest jego oczkiem w głowie, pojawia się również w Newsroomie, a także w dziale Publicystyki. Doświadczenie zawodowe zdobywał na łamach nieistniejącego już serwisu, w którym przepracował niemal trzy lata. Ukończył Kulturoznawstwo na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Prowadzi własną firmę, biega, uprawia kolarstwo, kocha górskie wędrówki, jest fanem nu metalu, interesuje się kosmosem, a także oczywiście gra. Najlepiej czuje się w grach akcji z otwartym światem i RPG-ach, choć nie pogardzi dobrymi wyścigami czy strzelankami.