Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 17 marca 2020, 18:44

autor: "Vergil"

Goat of Duty do zdobycia za darmo

Przez najbliższe dwa tygodnie na zdobycie za darmo będzie czekać gra Goat of Duty. Mowa o strzelance, w której toczymy krwawe boje na wzór tych z kultowego Quake’a III, wcielając się w... zmutowane kozy.

W SKRÓCIE
  1. przez najbliższe dwa tygodnie na platformie Steam na zdobycie za darmo będzie czekać gra Goat of Duty;
  2. twórcy planują regularnie bawić się wspólnie z graczami w jej trybie multiplayer;
  3. wszystko po to, by zapewnić rozrywkę osobom, które w obliczu pandemii wirusa SARS-CoV-2 postanawiają zostać w domu.

Przez najbliższe dwa tygodnie na platformie Steam będzie można zdobyć za darmo grę Goat of Duty, czyli strzelankę, w której walkę na śmierć i życie toczą uzbrojone po zęby, zmutowane kozy. Promocja rozpocznie się dzisiaj (w chwili pisania niniejszej wiadomości jeszcze nie wystartowała), a potrwa do 31 marca. Warto zaznaczyć, że po dodaniu tego tytułu do swojej kolekcji zatrzymamy go na zawsze.

  1. Goat of Duty na platformie Steam
Goat of Duty do zdobycia za darmo - ilustracja #1
Quake III z kozami i widokiem TPP – tak można najprościej opisać rozgrywkę w Goat of Duty.

Na tym jednak nie koniec wieści związanych z Goat of Duty, gdyż jak można wyczytać w oficjalnym ogłoszeniu na platformie firmy Valve, autorzy tego projektu planują regularnie bawić się z graczami w trybie multiplayer swojego dzieła. Pierwsze spotkanie zorganizowane pod szyldem #PlayWithTheDevs rozpocznie się dzisiaj o 21:00 polskiego czasu, a kalendarz kolejnych ma zostać opublikowany jutro. Chętnych, by się z nimi postrzelać, twórcy zapraszają na swój discordowy serwer.

Powodem, dla którego zdecydowano się udostępnić nam za darmo omawianą produkcję, jest chęć zatrzymania graczy w domach. Jako Włosi (deweloperzy ze studia 34BigThings) i Hiszpanie (pracownicy odpowiedzialnej za jej wydanie firmy Raiser Games), osoby stojące za tym tytułem doskonale zdają sobie bowiem sprawę z zagrożenia niesionego przez pandemię wirusa SARS-CoV-2 i tego jak ważne jest ograniczenie możliwości rozprzestrzeniania się go po świecie.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Goat of Duty