Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 stycznia 2013, 09:36

autor: Adrian Werner

Trials HD i Trials Evolution sprzedały się łącznie w ponad 4 mln egzemplarzy

Firma Ubisoft i będące jej własnością studio RedLynx mają powody do zadowolenia. Właśnie ogłoszono, że łączna sprzedaż gier Trials HD i Trials Evolution przekroczyła 4 miliony egzemplarzy. Pecetowa wersja drugiego z tych tytułów zadebiutuje w marcu.

Firma Ubisoft pochwaliła się, że Trials HD i Trials Evolution sprzedały się łącznie w ponad 4 milionach egzemplarzy. Warto przypomnieć, że wydane w zeszłym roku Trials Evolution pobiło rekord jednodniowej sprzedaży na serwisie Xbox Live Arcade, choć potem grze studia RedLynx żółtą koszulkę lidera odebrał Minecraft.

  1. Trials - oficjalna strona serii
  2. Motocrossowe zabawy z Newtonem w tle – recenzja gry Trials Evolution

Poinformowano także, że 21 marca na pecety trafi Trials Evolution: Gold Edition. Wersja komputerowa zaoferuje całą zawartość edycji konsolowej i zostanie dodatkowo wzbogacona wszystkimi trasami z Trials HD. Wydanie na PC powstaje w studiu Ubisoft Shanghai, ale prace nadzorują ludzie z RedLynx.

Ubisoft poinformowało jedynie o wynikach sprzedaży dwóch ostatnich odsłon serii, gdyż tylko w ich wypadku firma była wydawcą. W 2009 roku studio RedLynx własnym sumptem wypuściło na pecety Trials 2 Second Edition. Natomiast pierwsza odsłona cyklu była darmową produkcją przeglądarkową.