Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePCX360
Okładka Trials Evolution: Gold Edition (PC)

Trials Evolution: Gold Edition

Trials Evolution

Trials Evolution: Gold Edition jest grą wyścigową z motocyklami w rolach głównych. Za produkcję odpowiada ekipa deweloperska studia RedLynx. Gracze mają okazję sprawdzić swoje umiejętności jazdy na dwóch kółkach pokonując kilkadziesiąt dwuwymiarowych torów przeszkód.

Zręcznościowe | motocyklowe | indie

Okładka Trials Evolution: Gold Edition (PC)

producent: RedLynx Ltd

wydawca: Ubisoft

wydawca PL: Ubisoft GmbH

Strona oficjalna

data premiery gry:

18kwi2012

X360

21mar2013

PC

Trials Evolution: Gold Edition to kontynuacja gry Trials HD. W produkcji kierujemy motorem i pokonujemy dwuwymiarowe tory przeszkód. Seria została stworzona przez niezależne studio RedLynx.

W kolejnej odsłonie serii Trials ponownie przejmujemy kontrolę nad motorami i pokonujemy coraz bardziej skomplikowane trasy z przeszkodami oraz skoczniami. W dalszym ciągu pojazdy poruszają się w dwóch wymiarach, chociaż twórcy wprowadzili kilka modyfikacji rozgrywki. Teraz możemy trafić na skręcające tory i wiele innych niespodzianek. Na grę składa się kilkadziesiąt poziomów, minigierek i wyzwań.

Największą nowością w Trials Evolution: Gold Edition jest multiplayer. Czterech graczy może zmierzyć się na danej trasie w szalonych wyścigach. Każdy z uczestników zabawy porusza się po równoległym torze, więc wszyscy mają równe szanse na wygraną. Producent upewnił się, aby urozmaicić tego typu zmagania na różne sposoby i podkręcić rywalizację. W grze nie mogło zabraknąć tak popularnych i powszechnych rankingów oraz statystyk.

Po raz kolejny twórcy ze studia RedLynx zawarli w swojej produkcji edytor tras, a nawet wzbogacili go o kilka nowych funkcji. Dzięki niemu każdy z miłośników Trials Evolution: Gold Edition może tworzyć poziomy, a później publikować je w sieci. Tym razem, deweloper przygotował specjalny serwis poświęcony amatorskiej twórczości, z poziomu którego wszyscy zainteresowani otrzymują bezpłatny dostęp do etapów innych graczy.

Trials Evolution: Gold Edition to także ewolucja graficzna. W końcu wyjeżdżamy z hangarów na otwartą przestrzeń. W nowych lokacjach można podziwiać między innymi zaawansowane oświetlenie i inne efekty wizualne.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna     Liczba graczy: 1-4  

Ocena czytelników: 8,2 / 10 na podstawie 173 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8,4 / 10 na podstawie 46 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 74,90 PLN

Gry podobne do Trials Evolution: Gold Edition

Klasyfikacja PEGI Trials Evolution: Gold Edition

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe Trials Evolution: Gold Edition

Microsoft Xbox 360

Microsoft Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Quad Core 2.7 GHz
  • 2 GB RAM (4 GB RAM - Vista/7)
  • karta grafiki 1 GB (GeForce GTX 560 lub lepsza)
  • 5 GB HDD
  • Windows Vista(SP2)/7/8
Motocrossowe zabawy z Newtonem w tle – recenzja gry Trials Evolution
Motocrossowe zabawy z Newtonem w tle – recenzja gry Trials Evolution

Recenzja 24 kwietnia 2012, 09:40

Graficznie Evolution głowy nie urywa, ale i tak prezentuje się na tyle zadowalająco, że nie na miejscu byłoby narzekanie. Z jednym wyjątkiem. Przydałaby się jakaś łatka przyśpieszająca ładowanie tekstur, bo te brzydko doczytują się na naszych oczach tuż po uruchomieniu etapu. Nie przeszkadza to w żaden sposób w zabawie, ale chciałoby się, aby taki diament jak ten nie posiadał żadnej rysy. Muzycznie nie mam zastrzeżeń. Jest trochę ostrych brzmień, ale w gorączce zmagań z materią ten aspekt gry zupełnie umyka i nie ma większego znaczenia dla jakości rozgrywki.

X360
PC