Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePCX360
Okładka Trials Evolution: Gold Edition (PC)
OkładkaTrials Evolution: Gold Edition (PC)

Trials Evolution: Gold Edition

Trials Evolution

Trials Evolution: Gold Edition jest grą wyścigową z motocyklami w rolach głównych. Za produkcję odpowiada ekipa deweloperska studia RedLynx. Gracze mają okazję sprawdzić swoje umiejętności jazdy na dwóch kółkach pokonując kilkadziesiąt dwuwymiarowych torów przeszkód.

Zręcznościowe | motocyklowe | indie

Trials Evolution: Gold Edition Premiera

18kwi2012

X360

21mar2013

PC

producent: RedLynx Ltd wydawca: Ubisoft wydawca PL: Ubisoft GmbH Strona oficjalna

Gry podobne do Trials Evolution: Gold Edition

MX vs. ATV Reflex

Moto GP 08

Pure

Trials Evolution: Gold Edition to kontynuacja gry Trials HD. W produkcji kierujemy motorem i pokonujemy dwuwymiarowe tory przeszkód. Seria została stworzona przez niezależne studio RedLynx.

W kolejnej odsłonie serii Trials ponownie przejmujemy kontrolę nad motorami i pokonujemy coraz bardziej skomplikowane trasy z przeszkodami oraz skoczniami. W dalszym ciągu pojazdy poruszają się w dwóch wymiarach, chociaż twórcy wprowadzili kilka modyfikacji rozgrywki. Teraz możemy trafić na skręcające tory i wiele innych niespodzianek. Na grę składa się kilkadziesiąt poziomów, minigierek i wyzwań.

Największą nowością w Trials Evolution: Gold Edition jest multiplayer. Czterech graczy może zmierzyć się na danej trasie w szalonych wyścigach. Każdy z uczestników zabawy porusza się po równoległym torze, więc wszyscy mają równe szanse na wygraną. Producent upewnił się, aby urozmaicić tego typu zmagania na różne sposoby i podkręcić rywalizację. W grze nie mogło zabraknąć tak popularnych i powszechnych rankingów oraz statystyk.

Po raz kolejny twórcy ze studia RedLynx zawarli w swojej produkcji edytor tras, a nawet wzbogacili go o kilka nowych funkcji. Dzięki niemu każdy z miłośników Trials Evolution: Gold Edition może tworzyć poziomy, a później publikować je w sieci. Tym razem, deweloper przygotował specjalny serwis poświęcony amatorskiej twórczości, z poziomu którego wszyscy zainteresowani otrzymują bezpłatny dostęp do etapów innych graczy.

Trials Evolution: Gold Edition to także ewolucja graficzna. W końcu wyjeżdżamy z hangarów na otwartą przestrzeń. W nowych lokacjach można podziwiać między innymi zaawansowane oświetlenie i inne efekty wizualne.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Liczba graczy: 1-4  

Ocena użytkowników: 8 / 10 na podstawie 179 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8,4 / 10 na podstawie 46 głosów czytelników.

Trials Evolution: Gold Edition cena w dniu premiery: 74,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Trials Evolution: Gold Edition

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Trials Evolution: Gold Edition Wymagania sprzętowe

Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Quad Core 2.7 GHz
  • 2 GB RAM (4 GB RAM - Vista/7)
  • karta grafiki 1 GB (GeForce GTX 560 lub lepsza)
  • 5 GB HDD
  • Windows Vista(SP2)/7/8
X360
PC