Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 września 2012, 13:04

autor: Aleksander "Olek" Kaczmarek

Trials Evolution wyląduje także na pecetach. Pierwszy pakiet DLC w drodze

Pecetowi gracze doczekają się konwersji zręcznościowych wyścigów motocrossowych – Trials Evolution. Koncern Ubisoft zapowiedział, że gra dostępna do tej pory tylko dla użytkowników Xboksa 360 wydana zostanie także na komputerach PC. Konsolowcy mogą za to liczyć na pierwszy duży pakiet materiałów DLC - Origin of Pain.

Trials Evolution wyląduje także na pecetach. Pierwszy pakiet DLC w drodze - ilustracja #1
Dodatek Trials Evolution: Origin of Pain wprowadzi 36 nowych tras.

Trials Evolution to bez wątpienia jedna z większych niespodzianek tego roku. Dość powiedzieć, że tuż po kwietniowej premierze dzieło studia RedLynx ustanowiło rekord przychodów w usłudze Xbox Live Marketplace. Wydawca, którym jest koncern Ubisoft, uznał, że warto spróbować powtórzyć sukces na innych platformach sprzętowych. Stąd zapowiedź Trails Evolution: Gold Edition, czyli pecetowego portu.

Komputerowi gracze mogą liczyć na to, że przygotowywana dla nich konwersja zachowa najlepsze cechy konsolowego oryginału. Z deklaracji wydawcy wynika, że w grze pojawi się przeszło 120 tras, a także sieciowy tryb multiplayer, tabele wyników i w pełni funkcjonalny edytor, pozwalający na tworzenie własnych komponentów. Ponadto w pakiecie Trails Evolution: Gold Edition znajdzie się również pierwsza odsłona cyklu, czyli Trials HD.

Fakt, że deweloperzy z RedLynx zajęli się przygotowaniem pecetowej konwersji swego hitu, nie oznacza, że zapomnieli o użytkownikach Xboksa 360. Tej jesieni w usłudze Xbox Live Marketplace ukaże się pierwszy duży pakiet materiałów DLC do gry - Origin of Pain. Rozszerzenie, które kosztować ma 400 punktów Microsoftu wprowadzi m.in. 36 nowych tras, dodatkowe turnieje i tryby zabawy, możliwość akrobacji na rowerze BMX, a także mnóstwo nowych elementów do wykorzystania w edytorze.

Przypomnijmy, że Trials Evolution jest drugą odsłoną serii zręcznościowych wyścigów, zapoczątkowanej w 2009 roku przez grę Trials HD. Gracze ponownie mają okazję spróbować swoich sił w widowiskowych akrobacjach na motocyklach crossowych (i nie tylko). Produkcja studia RedLynx wyróżnia się przede wszystkim atrakcyjną oprawą wizualną oraz rozbudowanym silnikiem fizyki.

  1. Motocrossowe zabawy z Newtonem w tle – recenzja gry Trials Evolution (X360)
  2. Gramy! – Gramy w Trials Evolution – wyzwania powracają
  3. Gramy! – GC: Gramy w Trials Evolution – piekielnie wciągające