Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 marca 2017, 07:52

The Walking Dead: The Telltale Series - A New Frontier - ukazał się trzeci epizod

Doczekaliśmy się wreszcie premiery trzeciego odcinka epizodycznej przygodówki The Walking Dead: The Telltale Series - A New Frontier. Ukazał się on na pecety, konsole i urządzenia mobilne.

Odcinek był dostępny od 19 marca dla posiadaczy przepustki sezonowej na Xboksie One. Teraz do zabawy mogą dołączyć użytkownicy pozostałych platform. - Walking Dead: The Telltale Series - A New Frontier - ukazał się trzeci epizod - wiadomość - 2017-03-29
Odcinek był dostępny od 19 marca dla posiadaczy przepustki sezonowej na Xboksie One. Teraz do zabawy mogą dołączyć użytkownicy pozostałych platform.

Studio Telltale Games wypuściło trzeci epizod The Walking Dead: The Telltale Series - A New Frontier, czyli kolejnego sezonu popularnej przygodówkowej serii. Odcinek zatytułowany został Above the Law i dostępny jest już na wszystkich docelowych platformach sprzętowych, czyli na pecetach, konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz urządzeniach mobilnych z systemami iOS i Android.

Na nowy epizod czekaliśmy długo. Studio Telltale zdecydowało bowiem rozpocząć sezon poprzez wypuszczenie w grudniu ubiegłego roku dwóch pierwszych odcinków jednocześnie. Od tego czasu upłynęły trzy miesiące i wielu graczy zdążyło się już mocno zniecierpliwić. Mamy nadzieję, że kolejne części historii trafią do nas szybciej.

Przypomnijmy, że The Walking Dead: The Telltale Series - A New Frontier to trzeci sezon popularnej przygodówki od firmy Telltale Games. Pierwszy trafił do sprzedaży 2012 roku i pozwalał wcielić się w mężczyznę imieniem Lee Everett, który próbował przetrwać w świecie opanowanym przez zombie i ochronić małą dziewczynkę imieniem Clementine. Stała się ona potem główną bohaterką The Walking Dead: A Telltale Games Series - Season Two. Natomiast w najnowszej odsłonie serii mamy okazję poznać historię mężczyzny imieniem Javier, próbującego nie dopuścić do rozpadu swojej rodziny.

Trzeci sezon zaplanowany został na pięć odcinków. Warto na koniec wspomnieć, że równolegle autorzy pracują także nad Game of Thrones: A Telltale Games Series - Season Two oraz Marvel's Guardians of the Galaxy: The Telltale Series. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że drugi z tych projektów wystartuje 18 kwietnia.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Recenzja pierwszych epizodów gry The Walking Dead: The Telltale Series – A New Frontier – solidny początek