Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 grudnia 2016, 05:12

autor: Adrian Werner

The Walking Dead: The Telltale Series - A New Frontier na nowym video

Gala The Game Awards 2016 stała się miejscem, które studio Telltale Games wybrało do zaprezentowania fragmentów z The Walking Dead: The Telltale Series - A New Frontier, czyli trzeciego sezonu popularnej serii epizodycznych przygodówek.

Tydzień temu studio Telltale Games obiecało, że podczas gali, na której przyznane zostaną nagrody The Game Awards, pokaże fragmenty The Walking Dead: The Telltale Series - A New Frontier, czyli trzeciego sezonu popularnej epizodycznej przygodówki. Twórcy dotrzymali danego słowa i wreszcie mogliśmy zobaczyć, jak gra prezentuje się w akcji.

The Walking Dead: The Telltale Series - A New Frontier zmierza na pecety, konsole Xbox One i PlayStation 4 oraz urządzenia mobilne z systemami iOS i Android. Co ciekawe, podczas The Game Awards autorzy poinformowali, że początek historii jest tak obszerny, że 20 grudnia tego roku ukażą się od razu dwa pierwsze odcinki trzeciego sezonu.

Warto dodać, że 7 lutego 2017 roku zadebiutuje wydanie pudełkowe The Walking Dead: The Telltale Series - A New Frontier. Na płytce znajdziemy pierwsze dwa epizody oraz przepustkę sezonową pozwalającą pobrać kolejne odcinki, gdy te zadebiutują na rynku. Niestety, autorzy przewidzieli jedynie wersje na konsole Xbox One i PlayStation 4. Gracze pecetowi będą musieli zadowolić się edycją cyfrową.

Kluczową rolę w historii odegra znana z poprzednich sezonów Clementine. - The Walking Dead: The Telltale Series - A New Frontier na nowym video - wiadomość - 2016-12-02
Kluczową rolę w historii odegra znana z poprzednich sezonów Clementine.

Przypomnijmy, że historia z The Walking Dead: The Telltale Series - A New Frontier rozpocznie się cztery lata po wybuchu epidemii żywych trupów, w czasach, gdy ocalałe resztki ludzkości zaczynają organizować się w małe społeczności, tworząc fundamenty pod nową cywilizację. Fabuła trzeciego sezonu skoncentruje się na przygodach młodego mężczyzny imieniem Javier, który próbuje ocalić swoją rodzinę. Podczas podróży dołączy do niego znana z poprzednich odsłon marki dziewczyna imieniem Clementine.

Tworząc The Walking Dead: The Telltale Series - A New Frontier autorzy nie zamierzają odchodzić od sprawdzonej formuły. Dostaniemy więc tradycyjnie narracyjną grę przygodową, w której zajmiemy się zwiedzaniem lokacji i konwersacjami, a zabawę urozmaicą okazjonalne proste wyzwania logiczne i zręcznościowe. Powróci także system wyborów i konsekwencji, a skutki naszych decyzji odczujemy nie tylko w obrębie danego odcinka, ale również późniejszych epizodów.

  1. Oficjalna strona studia Telltale Games

Ostatnia aktualizacja: 2016-12-02

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
TWOIM ZDANIEM

Który zwiastun z The Game Awards 2016 był najciekawszy?

Mass Effect Andromeda
55,6%
Death Stranding
18,9%
The Walking Dead Season 3
9,5%
Zelda: Breath of the Wild
4,1%
Prey
4,1%
Dead Rising 4
1,9%
Bulletstorm: Full Clip Edition
1,5%
Halo Wars 2
1,3%
Rocket League: Starbase Arc
0,9%
Telltale’s Guardians of the Galaxy
0,7%
Lawbreakers
0,6%
Shovel Knight: Specter of Torment
0,4%
Dauntless
0,4%
Zobacz inne ankiety
The Walking Dead: The Telltale Series - A New Frontier

The Walking Dead: The Telltale Series - A New Frontier