Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 grudnia 2016, 05:11

autor: Vergil

Mass Effect: Andromeda – gameplay z The Game Awards 2016

W trakcie tegorocznej edycji The Game Awards światło dzienne ujrzał kolejny materiał wideo prezentujący w akcji najnowszą odsłonę cyklu Mass Effect, o podtytule Andromeda.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w trakcie The Game Awards 2016 zaprezentowano kolejny gameplay z Mass Effect: Andromeda. Materiał, na którym możecie zobaczyć fragment nowej, tajemniczej przygody, znajdziecie poniżej.

Zaprezentowane przez BioWare wideo z rozgrywki ukazuje większość najważniejszych aspektów tej produkcji. Możemy zatem rzucić okiem na pełne postaci niezależnych miasto, zobaczyć w akcji dialogi i nowy system wyboru wypowiadanych przez protagonistę kwestii (podział na „idealistę” i „renegata” pójdzie w odstawkę, a my częściej będziemy operować pomiędzy klasycznym „złem, a złem”; ponadto powróci możliwość przerwania rozmowy, by na przykład wydrzeć broń z rąk przeciwnika), a także spojrzeć choćby na opcje związane z craftingem. Zaprezentowano również dynamiczną walkę – obok znanego i lubianego strzelania oraz korzystania z umiejętności specjalnych, w starciach zrobimy użytek z otwierającego przed nami zupełnie nowe możliwości plecaka odrzutowego. Na koniec warto wspomnieć o kosmicznych krajobrazach – planety prezentują się okazale, a przesiadka na technologię Frostbite zaowocowała znacznym skokiem jakości oprawy graficznej względem Mass Effecta 3.

Nowa galaktyka, nowe możliwości. Mass Effect: Andromeda to swego rodzaju „nowy start” dla serii. - Mass Effect: Andromeda – gameplay z The Game Awards 2016 - wiadomość - 2016-12-05
Nowa galaktyka, nowe możliwości. Mass Effect: Andromeda to swego rodzaju „nowy start” dla serii.

Mass Effect: Andromeda trafi na sklepowe półki w przyszłym roku. Produkcja przez długi czas pozostawała tajemnicą, jednak niedawno gracze byli świadkami prawdziwego zatrzęsienia informacji na jej temat – nieco później poznaliśmy również szczegóły dotyczące nowej rasy kosmitów – Kettów. Oprócz kampanii dla pojedynczego gracza, tytuł zaoferuje rozbudowany tryb multiplayer, a obydwa warianty rozgrywki mają być ze sobą w pewien sposób powiązane.

Gra zapowiadana jest jako największe dzieło BioWare w historii – miejmy nadzieję, że studio nie każe nam czekać zbyt długo.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

TWOIM ZDANIEM

Który zwiastun z The Game Awards 2016 był najciekawszy?

Mass Effect Andromeda
55,6%
Death Stranding
18,9%
The Walking Dead Season 3
9,5%
Zelda: Breath of the Wild
4,1%
Prey
4,1%
Dead Rising 4
1,9%
Bulletstorm: Full Clip Edition
1,5%
Halo Wars 2
1,3%
Rocket League: Starbase Arc
0,9%
Telltale’s Guardians of the Galaxy
0,7%
Lawbreakers
0,6%
Shovel Knight: Specter of Torment
0,4%
Dauntless
0,4%
Zobacz inne ankiety
Mass Effect: Andromeda

Mass Effect: Andromeda