Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 grudnia 2016, 05:01

autor: luckie

Świąteczny zwiastun Dead Rising 4 z The Game Awards 2016

Z okazji gali The Game Awards 2016 gra Dead Rising 4 otrzymała nowy zwiastun. Zabiera on nas w świąteczną podróż po mieście opanowanym przez hordy zombie.

Było zabawnie, było wzruszająco, a dzięki Dead Rising 4 na The Game Awards 2016 zrobiło się nieco świątecznie. Z okazji tegorocznego TGA firma Capcom przygotowała specjalny trailer kolejnej odsłony humorystycznej serii gier akcji o zombie. Czwórka rozgrywa się w okresie świąt Bożego Narodzenia i właśnie w takim klimacie utrzymano wspomniany zwiastun. W materiale zaprezentowano kilka fragmentów rozgrywki, ukazujących interesujące bronie oraz bardziej kreatywne metody mordowania nieprzebranych hord żywych trupów.

Mając na sobie egzoszkielet, Frank West zyska nadludzką siłę. - Świąteczny zwiastun Dead Rising 4 z The Game Awards 2016 - wiadomość - 2016-12-05
Mając na sobie egzoszkielet, Frank West zyska nadludzką siłę.

W Dead Rising 4 wcielimy się w fotografa Franka Westa, bohatera pierwszej części, który trafi do miasteczka opanowanego przez zombie. Zadanie gracza jest proste: radośnie kłaść trupem zastępy nadgniłych przeciwników, posługując się w tym celu wszystkim co popadnie. Seria słynie z arsenału odjechanych broni i pojazdów, które śmiało można wykorzystać do obrony własnej, a oprócz tego możliwe jest konstruowanie własnych środków destrukcji. Do nowości w czwartej odsłonie serii zaliczyć można egzoszkielet rodem z Crysisa oraz nieznane wcześniej rodzaje zombie. Oprócz solowej kampanii, w grze pojawi się czteroosobowy tryb kooperacji.

Dead Rising 4 zadebiutuje na PC, Xboksie One w najbliższy wtorek, czyli 6 grudnia – w sam raz na Mikołajki. Posiadacze PlayStation 4 otrzymają grę dopiero za rok.