Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 2 grudnia 2016, 04:55

autor: Góral

Fragment filmu Assassin’s Creed na The Game Awards 2016

Kolejną prezentacją z The Game Awards 2016 jest Assassin’s Creed. Nie chodzi jednak o zwiastun nowej gry, a fragment filmu, którego światowa premiera odbędzie się 21 grudnia bieżącego roku.

Oprócz prezentacji i zapowiedzi gier, na gali The Game Awards 2016 pokazano także krótki fragment filmu Assassin's Creed. Przypominamy, że obraz zadebiutuje w kinach 21 grudnia bieżącego roku, a wśród występujących w nim aktorów znajdują się Michael Fassbender (odtwórca głównej roli Calluma Lyncha), Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson i Michael K. Williams.

Film opowiadać ma o przygodach Calluma Lyncha – potomka asasynów, który zostanie zmuszony przez współczesnych Templariuszy do powrotu w przeszłość za sprawą Animusa. Jak dobrze wiedzą wszyscy fani gry, jest to urządzenie pozwalające na przeżywanie wspomnień przodków, co jest główną atrakcją serii Ubisoftu. W obrazie kinowym większy nacisk zostanie jednak położony na akcję rozgrywaną w teraźniejszości, aniżeli w przeszłości (choć i jej nie zabraknie).

Fragment filmu Assassin’s Creed na The Game Awards 2016  - ilustracja #2

Ostatnia aktualizacja: 2016-12-02

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.