Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 listopada 2016, 11:40

autor: Meehow

Mass Effect: Andromeda ma być największą grą w historii BioWare

Jak wynika z informacji udzielonych przez Mike’a Gamble’a, producenta serii Mass Effect, gra Mass Effect: Andromeda będzie największą produkcją w dotychczasowej historii studia BioWare.

Mass Effect: Andromeda ma być największą dotychczas grą BioWare. - Mass Effect: Andromeda ma być największą grą w historii BioWare - wiadomość - 2016-11-25
Mass Effect: Andromeda ma być największą dotychczas grą BioWare.

Jeśli wierzyć informacjom udzielonym serwisowi GameInformer.com przez Michaela Gamble’a – producenta serii Mass Effect – nadchodząca coraz większymi krokami gra Mass Effect: Andromeda będzie największą produkcją w dotychczasowym portfolio kanadyjskiego studia BioWare. Wziąwszy pod uwagę, że swojego czasu podobne słowa słyszeliśmy na temat Dragon Age: Inkwizycja, które ukazało się dwa lata temu, zarówno złośliwi sceptycy, jak i zaniepokojeni fani oryginalnej trylogii o komandorze Shepardzie i załodze fregaty Normandia mają pewnie przed oczami iście apokaliptyczną wizję zbierania kosmicznego złomu i wymuszonej przez wątek główny eksploracji. Choć snucie czarnych scenariuszy jest jeszcze przedwczesne, to różnorodne aktywności dodatkowe w Andromedzie, jakie obszernie opisaliśmy wczoraj w Serwisie Informacyjnym mogą być jakąś wskazówką co do tego, czego należy się po grze spodziewać.

Na początku listopada opublikowaliśmy obszerną wiadomość z wieloma informacjami na temat Andromedy, zaś w ubiegłym tygodniu pisaliśmy o enigmatycznych Kettach, nowych kosmitach w uniwersum Mass Effect. W zasobach serwisu gry-online.pl posiadamy także artykuł zbiorczy na temat wszystkich znanych informacji o grze, jak również kompendium wiedzy.

Jak dotąd raczono nas tylko dłuższymi bądź krótszymi zwiastunami z migawkami domniemanej rozgrywki. Zaprezentowania pierwszego gameplaya z krwi i kości mamy doczekać się w nocy w nocy z 1 na 2 grudnia w trakcie gali The Game Awards 2016.

Mass Effect: Andromeda ma zadebiutować na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One przed końcem pierwszego kwartału 2017 roku, choć wydawca, firma Electronic Arts, nie wyklucza opóźnień.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach