Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 listopada 2016, 11:40

autor: Meehow

Mass Effect: Andromeda ma być największą grą w historii BioWare

Jak wynika z informacji udzielonych przez Mike’a Gamble’a, producenta serii Mass Effect, gra Mass Effect: Andromeda będzie największą produkcją w dotychczasowej historii studia BioWare.

Mass Effect: Andromeda ma być największą dotychczas grą BioWare. - Mass Effect: Andromeda ma być największą grą w historii BioWare - wiadomość - 2016-11-25
Mass Effect: Andromeda ma być największą dotychczas grą BioWare.

Jeśli wierzyć informacjom udzielonym serwisowi GameInformer.com przez Michaela Gamble’a – producenta serii Mass Effect – nadchodząca coraz większymi krokami gra Mass Effect: Andromeda będzie największą produkcją w dotychczasowym portfolio kanadyjskiego studia BioWare. Wziąwszy pod uwagę, że swojego czasu podobne słowa słyszeliśmy na temat Dragon Age: Inkwizycja, które ukazało się dwa lata temu, zarówno złośliwi sceptycy, jak i zaniepokojeni fani oryginalnej trylogii o komandorze Shepardzie i załodze fregaty Normandia mają pewnie przed oczami iście apokaliptyczną wizję zbierania kosmicznego złomu i wymuszonej przez wątek główny eksploracji. Choć snucie czarnych scenariuszy jest jeszcze przedwczesne, to różnorodne aktywności dodatkowe w Andromedzie, jakie obszernie opisaliśmy wczoraj w Serwisie Informacyjnym mogą być jakąś wskazówką co do tego, czego należy się po grze spodziewać.

Na początku listopada opublikowaliśmy obszerną wiadomość z wieloma informacjami na temat Andromedy, zaś w ubiegłym tygodniu pisaliśmy o enigmatycznych Kettach, nowych kosmitach w uniwersum Mass Effect. W zasobach serwisu gry-online.pl posiadamy także artykuł zbiorczy na temat wszystkich znanych informacji o grze, jak również kompendium wiedzy.

Jak dotąd raczono nas tylko dłuższymi bądź krótszymi zwiastunami z migawkami domniemanej rozgrywki. Zaprezentowania pierwszego gameplaya z krwi i kości mamy doczekać się w nocy w nocy z 1 na 2 grudnia w trakcie gali The Game Awards 2016.

Mass Effect: Andromeda ma zadebiutować na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One przed końcem pierwszego kwartału 2017 roku, choć wydawca, firma Electronic Arts, nie wyklucza opóźnień.