Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 25 listopada 2016, 11:15

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Good Loot dla VIP-ów: zgarnij gadżety z uniwersum Gwiezdnych wojen

W ramach naszej współpracy z marką Good Loot, posiadacze aktywnych Abonamentów Premium z opcją VIP mogą wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania są gadżety związane z nadchodzącym filmem Łotr 1.

Good Loot dla VIP-ów: zgarnij gadżety z uniwersum Gwiezdnych wojen - ilustracja #1

Kolejny miesiąc naszej współpracy z marką Good Loot przynosi nowe gadżety, które powinny zainteresować każdego fana Gwiezdnych wojen. Jeśli czekacie na grudniową premierę Łotra 1, nie możecie przegapić tego, co mamy do oddania jednemu z VIP-ów!

Good Loot dla VIP-ów

Już za trzy tygodnie czeka nas premiera nowego filmu ze świata Star Wars, opowiadającego o grupie rebeliantów, których zadaniem jest wykradzenie planów tajnej broni Imperium. I choć doskonale wiemy, że tak naprawdę plany Gwiazdy Śmierci wykradł Kyle Katarn, tym razem warto przymknąć na to oko, bo można wygrać ciekawe gadżety.

Aby otrzymać nagrodę w tym miesiącu, należy przesłać maila na adres [email protected], w którym w maksymalnie 700 znakach opiszecie, jak zaczęła się Wasza przygoda z uniwersum Gwiezdnych wojen. W mailu o temacie Good Loot VIP podajcie swoją dokładną ksywkę z konta GRYOnline.pl, na którym macie aktywny Abonament Premium z opcją VIP. Na zgłoszenia czekamy do 1 grudnia 2016. Redakcyjne jury wybierze najciekawszą historię, a zwycięzca zostanie ogłoszony 2 grudnia 2016. Osoba, którą wybierzemy, otrzyma od nas kubek Star Wars Rogue One Death Trooper Heat Change Mug oraz gadżet dla naprawdę hardkorowych fanów – lampkę Star Wars Rogue One Galaxy Battle Light.

Good Loot dla VIP-ów: zgarnij gadżety z uniwersum Gwiezdnych wojen - ilustracja #2

CZYM JEST GOOD LOOT?

Good Loot to marka skierowania do gadżeciarzy, geeków i fanów najbardziej kultowych marek popkultury. W ofercie Good Loot możecie znaleźć najpopularniejsze marki elektronicznej rozgrywki, takie jak Fallout, Assassin’s Creed, Uncharted czy PlayStation, oraz najbardziej epickie i kultowe światy fantasy i science fiction, jak Star Wars czy Warhammer. Oferta ubrań, przedmiotów codziennego użytku, akcesoriów oraz gadżetów zostanie wkrótce rozszerzona o kolejne licencje. Szczegółowa oferta Good Loot znajduje się na oficjalnej stronie: goodloot.pl.

Regulamin

1. Konkurs przeznaczony jest tylko dla posiadaczy Abonamentu Premium z opcją VIP w serwisie GRYOnline.pl aktywnego w momencie zakończenia konkursu;

2. Warunkiem ubiegania się o jedną z pięciu nagród jest wykonanie zadania konkursowego wskazanego w niniejszej wiadomości i wysłanie odpowiedzi na adres: [email protected] z tematem Good Loot VIP w terminie do 1 grudnia 2016. W mailu należy podać swoją dokładną ksywkę powiązaną z kontem na GRYOnline.pl, na którym aktywny jest Abonament Premium z opcją VIP;

3. Jedna osoba może przesłać wyłącznie jedno zgłoszenie;

4. W przypadku wygranej, warunkiem otrzymania nagrody jest:

a) wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w sekcji Ustawienia (punkt: „Chcę otrzymywać specjalnie do mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach (…)” w zakładce „Zgody”);

b) poprawne wypełnienie danych adresowych w sekcji Ustawienia (przycisk „Zmień swoje dane” w zakładce „Moje Dane”);

5. Zwycięzca zostanie wybrany i ogłoszony w komentarzach pod tym newsem w piątek 2 grudnia 2016. Wysyłka nagrody odbędzie się w ciągu 5 dni roboczych na adres podany w profilu zwycięzcy w serwisie GRYOnline.pl.