Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 marca 2017, 10:11

autor: Góral

The Walking Dead: The Telltale Series - A New Frontier - trzeci odcinek ukaże się 28 marca

Above the Law, trzeci odcinek przygodówki The Walking Dead: The Telltale Series - A New Frontier, ukaże się 28 marca. Ponadto doczekaliśmy się jego zwiastuna.

Poznaliśmy termin premiery trzeciego epizodu The Walking Dead: The Telltale Series - A New Frontier. Podczas imprezy Pax East 2017 opublikowano widoczny poniżej zwiastun, z którego dowiadujemy się, że Above the Law pojawi się 28 marca. Gra dostępna będzie na konsolach Xbox One, PlayStation 4, PC-tach oraz urządzeniach mobilnych (iOS i Android). Pierwszy odcinek, a właściwie to dwa, zadebiutowały 20 grudnia zeszłego roku. Trzeci ukaże się więc nieco ponad trzy miesiące po premierze poprzednich. Miejmy tylko nadzieję, że na kolejne dwa nie będziemy musieli aż tyle czekać.

The Walking Dead: The Telltale Series - A New Frontier w skrócie:
  • gra na konsole XOne, PS4, PC i urządzenia mobilne (iOS, Android);
  • dwa pierwsze odcinki są już dostępne, a trzeci ukaże się 28 marca;
  • w planach są jeszcze dwa epizody.

The Walking Dead: The Telltale Series - A New Frontier to trzeci sezon popularnej przygodówki od firmy Telltale Games. Pierwszy ukazał się w 2012 roku i opowiada o losach Lee Everetta, który stara się przetrwać w świecie opanowanym przez zombie, przy okazji opiekując się małą dziewczynką o imieniu Clementine. W The Walking Dead: A Telltale Games Series - Season Two kierujemy właśnie nią, a w trwającym obecnie sezonie dołączył do niej niejaki Javier – mężczyzna, który stara się zapobiec rozpadowi swojej rodziny.

The Walking Dead: The Telltale Series - A New Frontier - trzeci odcinek ukaże się 28 marca - ilustracja #1