Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 lutego 2017, 13:44

autor: Draug

Wieści ze świata (TWD: A New Frontier, GTA IV, Rainbow Six: Siege) 10/2/2017

Dziś piszemy o orientacyjnym terminie premiery trzeciego odcinka The Walking Dead: A New Frontier (a także o edycji pudełkowej), udostępnieniu GTA IV z dodatkami na Xboksie One w ramach wstecznej kompatybilności oraz o powrocie do sklepów Rainbow Six: Siege w tańszym wydaniu Starter Edition. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

The Walking Dead: A New Frontier – trzeci epizod i wydanie pudełkowe

Studio Telltale Games przerwało ciszę w sprawie dalszego rozwoju trzeciego sezonu The Walking Dead – A New Frontier. Trzeciego odcinka możemy spodziewać się w marcu (dokładniejszego terminu niestety nie podano). Wcześniej doczekamy się opóźnionej premiery pudełkowego wydania tej przygodówki – na sklepowych półkach w Europie gra pojawi się 3 marca, trzy dni po debiucie w Ameryce. Pamiętajmy, że tylko użytkownicy konsol PlayStation 4 i Xbox One dostaną ją na nośniku fizycznym (zawierającym dwa pierwsze epizody i przepustkę sezonową, uprawniającą do pobrania pozostałych trzech odcinków, gdy staną się dostępne). Zamówienia można już składać (por. porównywarka cenowa obok).

GTA IV z dodatkami grywalne na XOne (wsteczna kompatybilność)

Kolejną interesującą grą z Xboxa 360 udostępnioną na konsoli Xbox One w ramach wstecznej kompatybilności jest Grand Theft Auto IV, wyposażone od razu w oba dodatki fabularne: The Ballad of Gay Tony i The Lost and Damned (Episodes from Liberty City). Jeśli nie posiadaliście do tej pory własnego egzemplarza „podstawki”, który moglibyście zainstalować na XOne, możecie się w niego zaopatrzyć za pośrednictwem Xbox Marketplace w sugerowanej cenie 99,99 zł.

Rainbow Six: Siege – Starter Edition wraca do sklepów na stałe

Ubisoft raz jeszcze oferuje pecetowym graczom Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege w tańszym wydaniu Starter Edition – tym razem permanentnie. Jest to pełna wersja gry, tyle że z okrojoną zawartością odblokowaną na start (z najwyżej czterema operatorami zamiast 20) i niższym tempem zyskiwania dostępu do kolejnych elementów. Produkt powinien niebawem pojawić się w europejskim Ubisoft Store w cenie 15 euro (ok. 65 zł). Nie wiadomo, czy można się spodziewać udostępnienia go również na Steamie.

Wieści ze świata (TWD: A New Frontier, GTA IV, Rainbow Six: Siege) 10/2/2017 - ilustracja #3

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier: