Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 kwietnia 2017, 10:45

autor: Adrian Werner

The Walking Dead: The Telltale Series - A New Frontier - czwarty odcinek ukaże się 25 kwietnia

Studio Telltale Games ogłosiło, że czwarty odcinek przygodówki The Walking Dead: The Telltale Series - A New Frontier ukaże się 25 kwietnia. Wkrótce mamy otrzymać pierwszy zwiastun epizodu.

Epizod numer cztery będzie przedostatnim w trzecim sezonie. - The Walking Dead: The Telltale Series - A New Frontier - czwarty odcinek ukaże się 25 kwietnia - wiadomość - 2017-04-20
Epizod numer cztery będzie przedostatnim w trzecim sezonie.

Kilka tygodni temu ukazał się trzeci odcinek The Walking Dead: The Telltale Series - A New Frontier, czyli kolejnego sezonu popularnej przygodówkowej serii. Okazuje się, że na dalszy ciąg historii nie będziemy musieli czekać długo. Autorzy właśnie poinformowali, że epizod numer cztery zadebiutuje 25 kwietnia.

Odcinek otrzyma tytuł Thicker Than Water, a jego zwiastun ukaże się za kilkanaście godzin. Na razie nie wiemy, czy 25 kwietnia produkcja zadebiutuje od razu na wszystkich platformach sprzętowych, czyli na pecetach, konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz urządzeniach mobilnych z systemami iOS i Android. W przypadku trzeciego epizodu posiadacze sprzętu firmy Microsoft rozpoczęli zabawę kilka dni wcześniej i tym razem może być podobnie.

Warto zauważyć, że czwarty odcinek ukaże się miesiąc po poprzednim. Jest to o tyle istotne, że studio Telltale rozpoczęło sezon poprzez wypuszczenie w grudniu ubiegłego roku dwóch pierwszych epizodów jednocześnie. Potem na dalszy ciąg musieliśmy czekać długie trzy miesiące i wielu fanów zdążyło się przez ten czas solidnie zniecierpliwić.

Przypomnijmy na koniec, że The Walking Dead: The Telltale Series - A New Frontier nie jest jedynym trwającym obecnie sezonem w ofercie studia. Kilka dni temu zadebiutował pierwszy odcinek Marvel's Guardians of the Galaxy: The Telltale Series. Został on przyjęty dosyć chłodno. Nasz recenzent określił ten epizod jako solidną pozycję, której jednak brakuje polotu.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Recenzja pierwszych epizodów gry The Walking Dead: The Telltale Series – A New Frontier – solidny początek
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.