Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 kwietnia 2017, 08:53

autor: Góral

Marvel's Guardians of the Galaxy: The Telltale Series - pierwszy epizod już dostępny

Na konsolach Xbox One i PlayStation 4 jest już dostępny pierwszy epizod przygodówki Marvel's Guardians of the Galaxy: The Telltale Series. Wieczorem zostanie on odblokowany na Steamie.

Pierwszy epizod Marvel's Guardians of the Galaxy: The Telltale Series ukazał się kilkanaście dni przed debiutem filmu Guardians of the Galaxy Vol. 2. - Marvel's Guardians of the Galaxy: The Telltale Series - pierwszy epizod już dostępny - wiadomość - 2017-04-18
Pierwszy epizod Marvel's Guardians of the Galaxy: The Telltale Series ukazał się kilkanaście dni przed debiutem filmu Guardians of the Galaxy Vol. 2.

Na konsolach Xbox One i PlayStation 4 zadebiutował pierwszy epizod gry Marvel's Guardians of the Galaxy: The Telltale Series, zatytułowany Tangled Up in Blue. Projekt kupicie na sprzęcie Microsoftu za 25,19 zł (jeden odcinek) lub w ramach przepustki sezonowej (wszystkie pięć epizodów) za 77,99 zł. Na urządzeniu firmy Sony musicie zapłacić 27 zł lub 99 zł za cały sezon. Na PC-tach gra zostanie odblokowana o godzinie 19:00. Obecnie na Steamie możecie zamówić season pass za 20,69 euro (około 88 zł) – po premierze cena wzrośnie do 22,99 euro (około 97 zł).

Z okazji premiery Tangled Up in Blue, twórcy opublikowali też powyższy zwiastun oraz oficjalne wymagania sprzętowe. Jak to w przypadku gier studia Telltale bywa, raczej nie powinniście mieć problemów z produkcją, gdyż wystarczy, że posiadacie sprzęt o następujących parametrach:

  1. Procesor: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz
  2. Karta grafiki: Nvidia GTS 450 z 1024 MB VRAM
  3. Pamięć: 3 GB RAM
  4. Twardy dysk: 8 GB wolnego miejsca
  5. System operacyjny: Windows 7 Service Pack 1 64-bit lub nowszy

Ponadto deweloper nie zaleca zabawy na zintegrowanych układach graficznych Intela. Natomiast poniżej znajdziecie tabelkę ukazującą, jakich rezultatów możecie oczekiwać po wybranych konfiguracjach sprzętowych.

Marvel's Guardians of the Galaxy: The Telltale Series - pierwszy epizod już dostępny - ilustracja #3

W porządku, a jak w ogóle wypada pierwszy epizod Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series? W sieci nie ma jeszcze zbyt wielu recenzji, aczkolwiek z naszego tekstu możecie dowiedzieć się, że początek nowej przygody jest niezły, ale nie porywający. Można wręcz powiedzieć, że to po prostu kolejna przygodówka od Telltale Games. Jeśli kochacie dokonania tego studia, to nie powinniście się czuć zawiedzeni, ale też nie oczekujcie gry, o której będziecie pamiętać przez lata.