Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 kwietnia 2017, 08:23

Bayonetta prawie na szczycie. Top 10 Steam (9 - 15 kwietnia)

Grze Playerunknown’s Battlegrounds jeszcze raz udało się zawładnąć portfelami pecetowych graczy, ale tuż za nią, na drugim miejscu uplasowała się Bayonetta. Zapraszamy do zapoznania się z dziesiątką najchętniej kupowanych gier w ubiegłym tygodniu na platformie cyfrowej dystrybucji Steam.

Playerunknown’s Battlegrounds nie daje nawet cienia szansy konkurencji i jeszcze raz wymościło sobie gniazdko na samym szczycie pecetowej listy bestsellerów. Na miejscu drugim nowość dla „blaszakowców”: mająca już ponad siedem lat na karku Bayonetta. Sega w końcu ulitowała się nad sporą częścią graczy, których ominęła frajda posiadania Xboksa 360 lub PlayStation 3, i spełniła ich marzenia o możliwości pobawienia się wiedźmą w szpilkach. Gra jest z pewnością nietuzinkowa i oferuje fantastyczną mechanikę walki, więc jeżeli jeszcze nie mieliście okazji, a lubicie slashery, to wiedzcie, że to jeden z ich najlepszych przedstawicieli. Do pierwszej dziesiątki powróciło Planet Coaster, a po raz pierwszy zawitał do niej Ultimate Epic Battle Simulator. Jeżeli jesteście ciekawi wyniku starcia armii świętych Mikołajów z rzymskimi gwardzistami, to jest to pozycja właśnie dla Was.

1.

Playerunknown’s Battlegrounds

2.

Bayonetta

3.

Counter-Strike: Global Offensive

4.

H1Z1 King of the Kill

5.

Planet Coaster

6.

Stellaris: Utopia

7.

NieR: Automata

8.

Ultimate Epic Battle Simulator

9.

Grand Theft Auto V

10.

Śródziemie: Cień Mordoru GOTY

Przemysław Zamęcki

Przemysław Zamęcki

Grał we wszystko na wszystkim. Fan retro gratów i gier w pudełkach, które namiętnie kolekcjonował. Spoczywaj w pokoju przyjacielu - 1978-2021

więcej