Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 maja 2017, 10:18

autor: Adrian Werner

The Walking Dead: The Telltale Series - A New Frontier - ostatni odcinek ukaże się 30 maja

Studio Telltale Games ogłosiło, że 30 maja ukaże się From the Gallows, czyli ostatni odcinek przygodówki The Walking Dead: The Telltale Series - A New Frontier.

Epizod numer pięć będzie ostatnim w tym sezonie. - The Walking Dead: The Telltale Series - A New Frontier - ostatni odcinek ukaże się 30 maja - wiadomość - 2017-05-22
Epizod numer pięć będzie ostatnim w tym sezonie.

Autorzy epizodycznej przygodówki The Walking Dead: The Telltale Series - A New Frontier poinformowali za pośrednictwem Twittera, że 30 maja zadebiutuje From The Gallows, czyli piąty i ostatni odcinek sezonu. Sposób, w jaki sformułowana została wiadomość, sprawia, że nie jesteśmy pewni, czy wspomnianego dnia produkcja trafi na wszystkie platformy sprzętowe, czyli na pecety, konsole Xbox One i PlayStation 4 oraz urządzenia mobilne z systemami iOS i Android.

W przypadku trzeciego epizodu posiadacze sprzętu firmy Microsoft rozpoczęli zabawę kilka dni wcześniej, ale już przy czwartym odcinku wszystkie wydania zadebiutowały równocześnie. Mamy nadzieję, że i tym razem twórcy nie każą dłużej czekać graczom nieposiadającym Xboksa One.

Przypomnijmy, że The Walking Dead: The Telltale Series - A New Frontier ruszyło w grudniu zeszłego roku. Autorzy zdecydowali się na nietypowy krok i sezon otworzyli, wypuszczając od razu dwa pierwsze epizody. Niestety spowodowało to, że na kontynuację historii musieliśmy czekać długo, bo aż do marca. Kolejne części ukazywały się już co miesiąc.

Warto dodać, że The Walking Dead: The Telltale Series - A New Frontier nie jest jedyną epizodyczną przygodówką wydawaną obecnie przez to studio. W kwietniu ruszył bowiem pierwszy sezon Marvel's Guardians of the Galaxy: The Telltale Series. Ponadto najpewniej w tym roku wystartuje również Game of Thrones: A Telltale Games Series - Season Two

  1. Oficjalna strona gry
  2. Recenzja pierwszych epizodów gry The Walking Dead: The Telltale Series – A New Frontier – solidny początek